Міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов відкрив Національний центр підтримки електронного урядування

28.04.2010 04:52 | Fin.Org.UA по данным КМУ


Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов сьогодні відкрив Національний центр підтримки електронного урядування¸ який утворено відповідно до Меморандуму між Державним комітетом інформатизації України і Міжнародним фондом «Відродження» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. №360 «Питання реалізації пілотного проекту впровадження технологій електронного урядування».

Метою утворення Центру є забезпечення координаційно-організаційної, дослідницько-експертної, технологічної, навчально-методичної, консультативної, просвітницької підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій і громадян із впровадження та застосування технологій електронного урядування.

До основних напрямів роботи Центру належать: популяризація серед громадськості електронного урядування та електронної демократії як ключового елементу демократичного розвитку країни, підвищення якості життя кожної людини; координація і сприяння діяльності регіональних центрів електронного урядування; підготовка типових методик, регламентів і рекомендацій щодо впровадження елементів електронного урядування; розроблення та впровадження типових рішень та пілотних проектів електронного урядування на державному, регіональному рівнях; експертно-наукова діяльність з метою вироблення політики розвитку інформаційного суспільства. Реалізація цих завдань здійснюватиметься у співпраці з державним підприємством «Укрпошта», яке виступає у якості національного оператора системи надання електронних послуг .

«Ми живемо у такі часи, коли, оглядаючись назад, ми бачимо, що наша історія частіше траплялася, ніж складалася. Сьогодні створені умови для того, щоб наша історія почала складатися. А це гарантія того, що Україна стане перспективною і посяде достойне місце серед країн світу», - відзначив Анатолій Толстоухов під час урочистої церемонії відкриття Центру.

За його словами, відкриття Центру – це шлях в інформаційний простір, демонстрація того, що особистість, держава, громадянське суспільство, демократія і управління в країні мають стати якісно іншими. «Це безальтернативна політика з точки зору проведення реформ, зокрема реформ системи державного управління, модернізації суспільства, побудови відносин з громадянським суспільством, бізнесом», - підкреслив Анатолій Толстоухов.

Міністр Кабінету Міністрів переконаний, що громадяни України повинні брати безпосередню участь у процесах, які відбуваються в державі: «Вони повинні мати реальний шанс брати участь у формуванні нової системи управління, коли влада та опозиція, держава і суспільство – складові одного цілого, коли діємо, спираючись на власний досвід, згідно з найсучаснішими стандартами інформаційного суспільства».

Анатолій Толстоухов зауважив, що найбільш реальні кроки з точки зору формування електронного урядування здійснювалися за часів, коли Прем"єр-міністром України був Віктор Янукович: «Саме під час його прем’єрства була прийнята Концепція сприяння розбудові громадянського суспільства в Україні».

Міністр повідомив, що найближчим часом на засіданні Урядового комітету з питань реформ на чолі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим будуть визначені конкретні заходи щодо реалізації проекту впровадження технологій електронного урядування.

У церемонії відкриття Центру також брали участь виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький, виконуючий обов’язки Голови Державного комітету інформатизації України Андрій Семенченко, генеральний директор Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Євген Заяць, начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко та інші.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.05.2026
15:18 - Чотири роки підтримки: MK Foundation передав нову партію транспорту для військових
15:05 - Нові обмеження ЄС вдарили по шасі російських літаків
15:04 - Польська Orlen обігнала "Газпром" за капіталізацією
15:00 - Майже половина українців підтримує вищі податки для допомоги Заходу – дослідження
14:30 - На тлі війни у Ірані московія відновила закупівлю валюти для фонду добробуту
14:23 - Тернопільське підприємство з виробництва ковбас зруйноване внаслідок удару московія
14:10 - "Дефіцит підкрадається": чому в Україні злетіли ціни на гречку і що буде далі
13:55 - Детективи БЕБ викрили "рибну" схему на 15 мільйонів гривень
13:45 - Ціни на нафту впали до двотижневого мінімуму: які причини
13:42 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
13:40 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
13:39 - "Укрпошта" вперше прив’язала ціни перевезень до цін дизпалива через війну в Ірані
13:38 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
13:37 - Податкові пільги для мобілізованих ФОП: як скористатися можливостями
13:35 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,3 млрд грн ПДФО
13:33 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
13:31 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали майже 15,8 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:30 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
13:28 - ДПС напрацьовує зміни до законодавства щодо податкової медіації
13:27 - До уваги роботодавців!
13:22 - Ринок кінопрокату України: дві компанії пов’язані з Росією, три — підсанкційні
13:21 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
13:20 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
13:18 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
13:17 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
13:10 - "Укрзалізниця" розгортає мережу мобільних укриттів по всій Україні
12:53 - Більшість українців вважають корупцію вагомішою загрозою, ніж війну – КМІС
12:45 - Доєднуйтеся до воркшопу Національного банку "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: кредитування і поведінка заощаджень у монетарній трансмісії"
12:45 - Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.33171
Австралійський долар31.7933
Така0.35739
Канадський долар32.2471
Юань Женьміньбі6.4378
Чеська крона2.1211
Данська крона6.9073
Гонконгівський долар5.5966
Форинт0.143794
Індійська рупія0.46335
Рупія0.0025217
Новий ізраїльський шекель15.0925
Єна0.28096
Теньге0.094678
Вона0.03035
Ліванський фунт0.000489
Малайзійський ринггіт11.1767
Мексиканське песо2.5424
Молдовський лей2.5481
Новозеландський долар26.1933
Норвезька крона4.7334
Саудівський ріял11.6894
Сінгапурський долар34.5951
Донг0.0016657
Ренд2.6789
Шведська крона4.7669
Швейцарський франк56.3262
Бат1.36418
Дирхам ОАЕ11.9389
Туніський динар15.2367
Єгипетський фунт0.8321
Фунт стерлінгів59.7363
Долар США43.8528
Сербський динар0.43962
Азербайджанський манат25.8003
Румунський лей9.8166
Турецька ліра0.9698
СПЗ (спеціальні права запозичення)60.3332
Євро51.6147
Ларі16.3319
Злотий12.1983
Золото205862.15
Срібло3376.93
Платина88678.69
Паладій67282.04

Курси валют, встановлені НБУ на 07.05.2026