Коронавірусна інфекція: факти проти паніки [16895]


Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно оголосила пандемію нової коронавірусної інфекції. По всьому світу на карантин закривають навчальні заклади та цілі міста. Карантин оголошено й в Україні. З магазинів зникають їжа та захисні маски. А в соціальних мережах поширюються міфи та спекуляції. Запобігти поширенню паніки може лише об’єктивна та правдива інформація. Не панікуйте – навчайтесь разом з нами, поділіться інформацією з друзями та знайомими.

Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenius пропонують до вашої уваги спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

Година часу, вкладена у проходження цього курсу, допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким.



ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ

 

  • Що наразі відомо про вірус – скільки він живе у повітрі та на поверхні предметів, яка ймовірність заразитися від хворої людини, що робити, щоб убезпечити себе та близьких.
  • Наскільки небезпечна коронавірусна інфекція? Вплив віку, статі, хронічних захворювань на тяжкість перебігу хвороби.
  • Основні симптоми – коли залишатися вдома, а коли йти до лікаря.
  • Ускладнення – від чого помирають хворі та як це лікують.
  • Чим НЕ лікувати коронавірус.
  • Кому не потрібна маска, а кому вона допоможе.
  • Чи передається вірус від домашніх тварин, укусів комах та посилок з регіонів зараження.
  • Основні протоколи дій у разі перебування з хворим на коронавірус.
  • Та багато іншого.

 

КУРС РОЗРАХОВАНИЙ

На всіх зацікавлених темою.

АВТОР КУРСУ

Федір Лапій

Федір Лапій

Кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Член експертної групи МОЗ України «Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитологія». Голова правління «Батьки за вакцинацію».

Курс підготовлено на основі даних Всесвітньої організації охорони здоров’я, Американської служби контролю інфекційних захворювань (CDC), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) та порталу для лікарів, що працює на засадах доказової медицини Empendium.

Матеріали курсу також готувала команда платформи INgenius: Валерія Каташинська, Дмитро Корнієнко, Анастасія Моісеєнко, Анастасія Стоянова, Юрій Попович.

СТАРТ КУРСУ

На платформі Prometheus курс буде доступний з 18 березня.

Відеоматеріали курсу також будуть опубліковані на YouTube каналі INgenius з 23 березня.


Відкрито безкоштовний доступ для українців до навчальних програм Genius з 1 листопада до 4 грудня
10 наших найпопулярніших курсів із free
Безкоштовні курси для українців
Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців
Освітній онлайн-курс «Деривативи на ринках агропродовольчої продукції в Україні та світі» - USAID FST
Основи фінансів та інвестицій
Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
Class Central’s Top 100 MOOCs of All Time (2019 edition)
100+ Free Online Courses to Learn about the UN’s Sustainable Development Goals
200 Best Free Coursera Courses in 2019


Все статьи раздела Образование

Банк – як злодій в нічному клубі: якщо гроші зникають, ніхто не хоче бачити камеру відеоспостереження.

- Fin.Org.UA

Новини

16:49 - Комісія ухвалила 78 рішень щодо розвитку ринку капіталу та вдосконалення регулювання
15:48 - Посадовця митниці підозрюють у розтраті бюджету на реконструкції митного поста
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.06.2026
15:25 - Тендерні оборудки: посадовцю комунального підприємства Києва вручили підозру
15:20 - Спека повертає графіки: в очікуванні відключень українців знову просять економити електрику
15:10 - За Галущенка внесли заставу
15:03 - У двох областях – аварійні знеструмлення через спеку
14:45 - Мешканці Славутича та Одещини зможуть отримати 500 000 на власний бізнес: інструкція
14:20 - Ексголову правління банку підозрюють у незаконних операціях на 210 мільйонів гривень
14:00 - Іран з Оманом почали домовлятися про управління Ормузькою протокою
13:55 - У Румунії через спеку заборонили вантажівкам їздити вдень
13:20 - Авіакомпанії московія тримають на землі 19,3% парку – повільно ремонтують
13:15 - У раз переходу на ПРРО реєстрація РРО скасовується
13:13 - Як користувач може накласти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, на електронні документи?
13:11 - Виправлення податковим агентом помилки у разі зазначення невірного коду за КАТОТТГ в податковій декларації з туристичного збору
13:10 - Будівлі неприбуткової організації передані в оренду, лізинг або позичку: чи є об’єкт оподаткування податком на нерухоме майно?
13:09 - До уваги нотаріусів, які видають свідоцтва про право на спадщину (посвідчення договорів дарування) на користь фізичної особи – резидента!
13:08 - За яким кодом бюджетної класифікації нерезидент сплачує ПДФО з доходів, отриманих від фізичної особи – резидента у вигляді спадщини (подарунку)?
13:07 - Порядок оскарження платником податків дій посадових осіб контролюючих органів
13:05 - Щодо реєстрації/внесення змін до ДРФО, та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у ДРФО громадянами України, які проживають або перебувають за кордоном
13:04 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
13:02 - Податковий календар на 30 червня 2026 року
13:01 - Від платників Дніпропетровщини збір до спеціального фонду держбюджету перевищив 7,6 млрд гривень
13:00 - Бодрум на Егейському узбережжі: що пропонує курорт поза межами традиційного формату відпочинку
13:00 - Продажі Toyota падають четвертий місяць поспіль
12:59 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини сільськогосподарські товаровиробники сплатили майже 461,3 млн грн єдиного податку
12:58 - З початку року платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 24,7 млрд гривень
12:57 - Збір за місця для паркування приніс місцевим бюджетам 97 млн грн
12:56 - Новий тренд у трансфертному ціноутворенні: бізнес добровільно збільшив податкову базу на 3 млрд грн
12:55 - Уряд затвердив порядок використання коштів Євросоюзу на ОПК


Більше новин