Російський експорт нафти зріс до максимуму за п'ять місяців

25.03.2025 20:14 | Економічна правда

московія збільшила експорт нафти до найвищого рівня з жовтня, попри західні санкції. Про це пише Bloomberg. За чотири тижні до 23 березня середньодобові постачання зросли до 3,45 млн барелів. Зростання експорту пояснюється появою нового покупця – Сирії.
Перший танкер із російською нафтою, що перебуває під санкціями США, прибув до сирійського порту Баніяс, ще три санкційні судна прямують туди. Попри збільшення обсягів, валова вартість експорту за тиждень знизилася на 190 млн дол (13%) і склала 1,27 млрд дол.
Це стало наслідком падіння цін, хоча воно майже повністю компенсувалося зростанням поставок. За даними Argus Media, експортні ціни на нафту Urals з балтійських портів зросли на 0,70 дол за барель, а з чорноморських – на 1,10 дол.
Ціна нафти ССТО на Далекому Сході піднялася на 1,30 дол, а в Індію – на 0,70 дол. У середньому за чотиритижневий період дохід залишився майже незмінним – близько 1,45 млрд дол на тиждень. Читайте також: московія досі заробляє 6 мільярдів доларів від продажу нафти через Україну.
Чому не зупиняється транзит? Нагадаємо: московія стала найбільшим постачальником нафти до Індії, обігнавши Об"єднані Арабські Емірати. Транзит російської нафти через південну гілку нафтопроводу "Дружба" територією України скоротився на 15% в 2024 році до 11,5 млн тонн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say
But in the market, it roars
Capital's lion's den.

- Fin.Org.UA

Новини

12:37 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - У прифронтових регіонах різко зменшилась кількість відгуків на вакансії
12:34 - Інтерв’ю Олексія Шабана онлайн-виданню “PaySpace Magazine”
12:08 - На Одещині росіяни поцілили два бензовози та газовоз, є загиблий
11:45 - Іпотека для ветеранів: перший внесок можна буде покрити житловим ваучером
11:27 - Потяг між Києвом та Кишиневом курсуватиме щоденно
11:00 - Україна у глобальних закупівлях: МХП анонсує MHP Procurement Conference 2026
11:00 - Нафта Brent знову піднялась вище 80 доларів за барель
10:29 - Через обстріли росіян без світла залишаються споживачі у шести регіонах
10:18 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
10:15 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:14 - Про коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з цінними паперами
10:12 - Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на РРО?
10:11 - Щодо подання представником, уповноваженим одним із батьків, Облікової картки за ф. № 1ДР та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО малолітньої особи та особи віком від 14 до 18 років
10:10 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
10:09 - Резидентом Дефенс Сіті нараховується (виплачується) заробітна плата найманим працівникам: чи передбачені спеціальні пільги з ПДФО?
10:08 - Який порядок оподаткування ПДВ при отриманні коштів закладом охорони здоров’я та складання податкових накладних при отриманні коштів за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+»?
10:07 - Особливості складання податкової накладної при нарахуванні податкових зобов’язань з ПДВ у разі списання дебіторської заборгованості
10:06 - Платникам ПДВ – постачальникам електричної енергії
10:06 - Авансові платежі з ПДФО ФОПом на загальній системі оподаткування, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним, сплачені до бюджету несвоєчасно: відповідальність
10:05 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
10:04 - Безбар’єрність в податковій службі: створюємо простір рівних можливостей, де кожен відчуває підтримку
10:03 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
10:02 - Податковий календар на 22 червня 2026 року
10:01 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
10:01 - У Києві тимчасово не курсуватимуть два трамвая
10:00 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
09:59 - Дніпропетровський регіон: надходження від платників туристичного збору збільшились на 22,2 відсотка
09:57 - Податковий борг комунальних підприємств: на Дніпропетровщині обговорили шляхи погашення заборгованості
09:56 - Від ідеї до власної справи: податківці Дніпропетровщини зустрілись з ветеранською спільнотою


Більше новин