BlackRock запускає новий продукт для торгівлі біткоїнами на європейських біржах

25.03.2025 18:03 | Економічна правда

BlackRock Inc., найбільша у світі компанія з управління активами, виходить на європейський ринок криптофондів. Про це пише Bloomberg. Після успіху біткоїн-трасту в США, компанія запускає біржовий продукт iShares Bitcoin ETP (IB1T), який буде доступний на біржах Xetra, Euronext Paris та Euronext Amsterdam. Європейський інструмент стане першим криптовалютним ETP BlackRock за межами Північної Америки.
"Це відображає те, що дійсно можна вважати переломним моментом в індустрії", – заявила глава iShares у Європі та на Близькому Сході Мануела Сперандео. Компанія тимчасово відмовилася від 10 базисних пунктів комісії, що знизить витрати інвесторів до 0,15% до кінця року.
Біткоїни для забезпечення ETP зберігатиме Coinbase Global Inc. Зазначається, що фонд відкритий для інституційних та досвідчених роздрібних інвесторів. У виданні додають, що найбільший криптовалютний фонд у Європі, CoinShares, наразі управляє активами на 1,3 млрд дол із комісією 0,25% — стільки ж братиме BlackRock після завершення пільгового періоду. Нагадаємо: Генеральний директор Bank of America заявив про можливість крипторозрахунку у майбутньому за умови дозволу від регулятора. Курс біткоїна (BTC) перевищив 91 000 дол на тлі економічних рішень США, Європи та Китаю.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі ринок диктує правила,
Тут влада має інший характер.
Але тільки в цьому гроші не згорять,
І вкладники зможуть виграти у змаганні.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?


Більше новин