Консультаційний центр з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН на Дніпропетровщині: за час роботи розблоковано понад 13,6 тис. податкових накладних

25.03.2025 12:43 | Fin.Org.Ua

У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) з лютого поточного року працює консультаційний центр з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – консультаційний центр) для надання платникам податку на додану вартість оперативної та якісної фахової підтримки, створений за дорученням Голови ДПС України Руслана Кравченка. 
До консультаційного центру від платників ПДВ надійшло 575 звернень. Усі звернення розглянуті оперативно та по суті. 
У рамках роботи консультаційного центру фахівцями податкової служби Дніпропетровщини проведено 262 заходи у різних форматах.
За час роботи консультаційного центру ГУ ДПС станом на 19.03.2025 розблоковано понад 13,6 тис. податкових накладних, 488 платників ПДВ виключено з переліку ризикових, враховано 489 таблиць даних платника податку на додану вартість.
Консультаційний центр – це допомога платникам ПДВ в онлайн та офлайн форматах, а також засобами телефонного зв’язку з питань, що стосуються зупинення реєстрації податкових накладних та виведення СГ з категорії ризикових шляхом надання консультацій, роз’яснень норм податкового законодавства, напрацювання у кожній конкретній ситуації алгоритму дій (дорожньої карти) для виключення платників з переліку ризикових та уникнення блокування ПН/РК в ЄРПН. 
Довідково.
Адреса консультаційного центру ГУ ДПС: м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17-А.
Номери телефонів консультаційного центру:
- (056) 374 31 09,
- (098) 227 87 66,
- (066) 982 19 13.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say
But in the market, it roars
Capital's lion's den.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.03.2026
15:28 - Інтерв'ю у Самарівській ДПІ: новації податкового законодавства
15:25 - Відбулась пресконференція з представниками медіа
14:59 - ДПС оновила дашборд податкових надходжень до загального фонду державного бюджету
14:33 - Недержавні пенсійні фонди: у НКЦПФР обговорили структуру майбутнього законопроєкту
14:30 - Уряд призначив оновлений склад наглядової ради НАК "Нафтогаз України"
14:21 - Шмигаль розповів про зміни до розподіленої генерації
14:08 - Митниця спростила процедури для "Філіп Морріс Україна"
14:05 - Інвалідність за 4600 доларів: правоохоронці викрили схему на Вінниччині
13:38 - В Україні зросли ціни на яблука
13:32 - Індексація пенсій: у Раді роз’яснили механізм підвищення виплат
13:30 - У лютому на енергетику України передали 208 мільйонів євро: які країни зробили внески
13:25 - У Києві без опалення залишаються понад 1000 будинків – КМВА
13:04 - Промислове виробництво Індії зросло на 4,8% за рік
12:55 - Американсько-український фонд відбудови сформував перший портфель проєктів
12:45 - Українці відкрили в Польщі 90 тисяч ФОПів та 20 тисяч АТ – спікер сейму Польщі
12:32 - П’ять мільйонів гривень переплати за ноутбуки: у Києві судитимуть посадовця
12:20 - Три вугільні шахти передадуть до Фонду держмайна: яка мета
12:01 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:58 - Україна застосувала санкції проти російських поштових сервісів
11:42 - Автентична естетика Leica: серія Xiaomi 17 в Алло
11:40 - "Ощадбанк" відкрив перші спецрахунки для нових "дитячих" виплат
11:35 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
11:30 - Литва передала Київщині понад 80 генераторів різної потужності
11:20 - Акції російських нафтових компаній стрімко зростають через війну в Ірані
11:18 - У Європі газ подорожчав на чверть через бойові дії на Близькому Сході
11:07 - Офіс Генпрокурора оголосив підозру Григоришину
10:58 - Анатолій Куцевол та Міністр закордонних справ Нідерландів відвідали одну з пошкоджених московитськими обстрілами ТЕС
10:57 - Сучасний нагляд і обмін досвідом: НКЦПФР та BaFin окреслили пріоритети на 2026 рік
10:50 - Kernel збільшив урожай на 43% у 2025 році


Більше новин