57 завдань Національної стратегії протимінної діяльності успішно виконуються – Нацорган з питань протимінної діяльності провів перше в цьому році засідання

24.03.2025 15:00 | Міністерство економіки України

У 2024 році було повністю виконано 14 завдань в межах Операційного плану заходів на виконання Національної стратегії протимінної діяльності. Ще 43 завдання виконуються постійно і можуть вважатися виконаними лише наприкінці 2026 року. Про такі результати доповів заступник Міністра економіки України Ігор Безкаравайний під час засідання Національного органу з питань протимінної діяльності.
«Ми спільно за минулий рік зробили чималий обсяг роботи і це стало можливим завдяки спільній роботі Міністерства економіки, Міноборони, ДСНС та інших стейкхолдерів, визначених у Плані. Але важливо також, що ми аналізуємо, які норми Нацстратегії та Операційного плану потребують актуалізації та коригування і найближчим часом підготуємо відповідні зміни до документів», – сказав Ігор Безкаравайний.  
Також члени Нацоргану розглянули питання використання інноваційних технологій у протимінній діяльності. Зокрема було ухвалене рішення, що Міністерство економіки та Міністерство оборони спільно мають запропонувати напрацювання, що розширять створення можливості для випробування новітніх розробок. А також підготувати нормативно-правову базу для введення в експлуатацію інновацій.
Під час засідання Національного органу заслухали інформацію про стан виконання плану гуманітарного розмінування на 2025 рік, про створення міжнародної інноваційної платформи та про оновлення коду виду економічної діяльності «Протимінна діяльність».
Національна стратегія протимінної діяльності на період до 2033 року та Операційний план на її виконання у 2024-2026 роках були схвалені урядом в червні 2024 року. Ці документи є дорожньою картою в протимінній діяльності для всіх заінтересованих сторін. Ухвалення Стратегії протимінної діяльності – це один з індикаторів Ukraine Facility, програми фінансової підтримки України з боку Європейського Союзу.
Національний орган з питань протимінної діяльності створений для координації діяльності міністерств, інших урядових та місцевих органів влади, підприємств та організацій, що залучені до протимінної діяльності.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish run, green gain
Stocks rise, wealth accumulates
Hopeful investors

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень
14:30 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Прилуках на Чернігівщині
14:25 - Зроблено в Україні: за перший квартал держава підтримала 6,14 млрд грн несировинного експорту
14:23 - "Хмельницькобленерго" торік збільшило чистий прибуток у 5 разів
14:18 - Уряд розподілив фінансування на шкільні укриття


Більше новин