В Україні завершили виплати "тисячі Зеленського"

24.03.2025 15:12 | Економічна правда

Уряд завершив виплати за програмою "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. Українці отримали додаткові 703 млн грн допомоги за заявками, поданими в Дії та через банки-партнери з 13 по 28 лютого. За даними Міністерства економіки, у межах останнього траншу виплачено 124,5 тис.
допомог для дітей. "Ця програма досягла мети — підтримала українців у складний період.
Допомогою скористалися 14,4 млн громадян.
Близько 60% коштів українці витратили на комунальні послуги.
Також купували ліки українського виробництва, підтримували українське книговидання і донатили на ЗСУ.
Використати кошти можна до кінця 2025 року, зокрема на підтримку армії", — заявила перша віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки Юлія Свириденко. Заявки через Укрпошту ще опрацьовують, а задекларувати отримані кошти потрібно до 31 березня 2025 року. Читайте також: Взяти тисячу і задонатити: як спрямувати "тисячу Зеленського" на допомогу ЗСУ Нагадаємо: З моменту запуску програми "Зимова єПідтримка" майже 12 млн українців отримали свої виплати. Українці подали вже понад 12,6 млн заявок на "Зимову єПідтримку", понад 11 млн уже отримали виплати.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок акційний,
Що день росте, а день падає.
Не віщують птахи.

- Fin.Org.UA

Новини

19:44 - Які бувають декоративні штукатурки: популярні фактури та сучасні рішення
18:30 - Через атаки у Азовському морі московитський експортер пшениці впаде на третину – ЗМІ
17:55 - Іран ударив по електростанціях і опріснювальних заводах Кувейту
17:36 - Нічний удар по Київщині: знищено склад Viessmann, але компанія продовжує роботу
17:35 - Кілька танкерів атакували біля Ормузу
17:18 - Масштабні оборудки у медзакупівлях: правоохоронці завершили розслідування
16:55 - Резиденти Дія.City сплатили рекордні податки – Мінцифри
16:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на 22 липня
16:10 - Уряд московія заявив про стабілізацію паливного ринку — "часткову"
15:45 - Трамп може запровадити нові мита – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
15:28 - Не буде закурити? Удари по складах вплинули на пропозицію цигарок
15:20 - ДБР завершило розслідування щодо відчуження частини готелю у Рівному
15:00 - Українцям доведеться платити більше за воду. Чому це може бути гарною новиною?
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ
13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями
13:35 - Звернення (заява) платника податків (ЮО, ФОП) є підставою для проведення документальної позапланової перевірки
13:34 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої суми пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:33 - Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно нерухомість, яка не має ознак будівель і класифікується як інженерні споруди?
13:32 - ФО – пенсіонеру, який не досяг пенсійного віку, призначена пенсія за віком на пільгових умовах, в пенсійному посвідченні зазначено «пенсіонер за віком»: чи є пільга щодо сплати земельного податку?
13:31 - Фізичній особі, яка отримала іноземний дохід, необхідно здійснити переклад довідки про суму сплаченого ПДФО
13:29 - Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?
13:27 - Внесено зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:27 - Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить всі моделі РРО, які можуть використовувати суб’єкти господарювання
13:25 - Е-кабінет: як надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами?


Більше новин