На засіданні Громадської ради – про надання інформації за результатами вчинених нотаріальних дій та підсумки розгляду центральними органами влади законодавчих ініціатив

24.03.2025 09:55 | Fin.Org.Ua

Співпраця податкової служби Дніпропетровщини з Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (Громадська рада, тимчасовий консультативно-дорадчий орган) сприяє активізації участі громадськості у реалізації податкової політики у регіоні.
У пріоритеті роботи тимчасового консультативно-дорадчого органу – обговорення та вирішення нагальних для бізнесу питань у сфері податкового законодавства, надання пропозицій до центральних органів законодавчої та виконавчої влади, направлених на покращення норм чинного законодавства.
У черговому відкритому засіданні Громадської ради взяла участь в. о. начальника податкової служби області Теодозія Чернецька. 
Звертаючись до учасників засідання очільниця податкової служби Дніпропетровщини зазначила: «У полі вашого зору – завжди актуальні для платників питання. Особливої уваги заслуговує високий рівень комунікації Громадської ради, як безпосередньо з податковою службою області, так і з іншими органами виконавчої влади та бізнес-спільнотою регіону».
На заході розглянули низку актуальних питань, пов’язаних з діяльністю самозайнятих осіб, зокрема нотаріусів. У фокусі уваги – обговорення питання стосовно запровадження для нотаріусів окремої форми подання інформації про здійснення правочинів щодо нерухомого майна, видачі свідоцтв про право на спадщину фізичним особам. Запропоновано, щоб така форма мала статус «повідомлення». 
Також проаналізовані та прийняті до уваги відповіді, що надійшли від центральних органів виконавчої влади на звернення Громадської ради з пропозиціями стосовно удосконалення норм чинного законодавства. Такі ініціативи стосувались, зокрема, питань запровадження єдиної автоматизованої системи визначення оціночної вартості автотранспортних засобів на національному рівні та обов’язковості проведення додаткової експертизи у разі розбіжностей між вартістю, визначеною автоматизованою системою, та експертною оцінкою; обліку внутрішньо переміщених осіб. 
Дієвий діалог між податковою та громадськістю триває.
Працюємо разом на результат!

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

14:13 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
12:25 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у липні
12:22 - Щомісячні опитування підприємств України, липень 2026 року
12:22 - Monthly Business Outlook Survey, July 2026
12:17 - До уваги платників!
12:15 - Зміна відомостей про об’єкт оподаткування: заповнення Заяви за ф. № 20-ОПП
12:14 - Виробники та імпортери сигарет зобов’язані застосовувати коефіцієнт 1,1 до мінімального акцизного податкового зобов’язання
12:14 - Виробники та імпортери сигарет зобов’язані застосовувати коефіцієнт 1,1 до мінімального акцизного податкового зобов’язання
12:09 - Платники податку на прибуток зазначають інформацію про надання безоплатної допомоги неприбутковим організаціям та для потреб забезпечення оборони у додатку БД до декларації
12:08 - За яким кодом бюджетної класифікації платники податків сплачують штрафні санкції за порушення встановленого порядку взяття на облік (реєстрації) або внесення змін до облікових даних в контролюючих органах?
12:05 - Щодо коригування фінансового результату до оподаткування платником податку на прибуток підприємств, який здійснює операцію з надання безоплатної допомоги волонтеру за певних умов
12:03 - Зміна даних у ДРФО: подання заяви за ф. № 5ДР стосовно малолітньої особи, яка ще не отримала паспорт громадянина України вперше
12:00 - Чи буде діяти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, після 01.09.2026 у зв’язку із застосуванням ґеш-функції за новим ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:59 - Військовослужбовцям при переїзді до нового місця служби в інший населений пункт виплачується підйомна допомога та компенсація ПДФО: за якою ознакою доходу в додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
11:57 - До уваги платників ПДВ!
11:57 - Деякі особливості заповнення інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги
11:54 - Податкову знижку за минулорічними витратами можна отримати до кінця поточного року
11:52 - Довідка за формою № 34-ОПП: як перевірити достовірність в електронному вигляді?
11:52 - Двох депутатів покарали за недостовірні декларації: які суми штрафів
11:50 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків
11:49 - У Києві через спеку обмежили рух вантажівок
11:48 - Понад 153 тисячі клієнтів отримали безкоштовні електронні ключі від ДПС з початку року
11:45 - ДПС виявила ймовірну схему ухилення від сплати податків у продавця побутової техніки: матеріали передано правоохоронцям
11:29 - У червні середня зарплата у центральних органах влади зросла до майже 67 тисяч – Мінфін
11:13 - Івано-Франківщина отримала від Швеції понад 12 тонн захисних конструкцій для енергетичної інфраструктури
11:06 - Тендери на капремонт доріг на 6 мільярдів гривень оголосили повторно: яка причина
11:01 - Київстар дякує за підтримку Сил Оборони та надає бонуси в тарифі Суперсила "Допомога ЗСУ+"
10:38 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
10:38 - Укрпошта оскаржує вимоги НБУ щодо персональних даних у квитанціях
10:27 - московія атакувала енергетику у шести областях: є нові знеструмлення


Більше новин