Нідерланди внесуть до Фонду підтримки енергетики України 65 млн євро

22.03.2025 11:27 | Міністерство енергетики України

Нідерланди внесуть до Фонду підтримки енергетики України 65 млн євро ludmila.petrovska 22 березня 2025, 11:27 Заступник міністра енергетики України Роман Андарак обговорив зі спеціальною представницею Уряду Нідерландів Ерікою Шолтен питання подальшої підтримки українського енергосектору.
Під час онлайн-зустрічі Роман Андарак подякував Нідерландам за нещодавнє рішення зробити внесок до Фонду підтримки енергетики України у розмірі 65 млн євро.
«Це значна підтримка для нас, і вона стане важливим внеском у проведення ремонтної кампанії, що вже триває в межах підготовки до наступного опалювального сезону.
Завдяки цим коштам ми зможемо частково покрити нагальні потреби.
Стабільне постачання енергії є умовою функціонування економіки, критичної інфраструктури, соціальної та інших сфер життя в Україні.
Ми щиро вдячні за цю допомогу»
, - сказав заступник міністра.
Представниця Нідерландів своєю чергою наголосила, що енергетика залишатиметься одним з основних пріоритетів для її країни у наданні подальшої підтримки України.
Також співрозмовники обговорили потреби українського паливно-енергетичного сектору в обладнанні, зокрема для газовидобувної галузі, яка останнім часом зазнає регулярних російських атак.
Сторони домовилися детальніше вивчити можливості співпраці у цьому напрямку.
Нідерландську сторону було поінформовано про результати впровадження ініціатив та програм з підтримки розподіленої генерації в України, зокрема з відновлювальних джерел енергії.
Довідково: з початку повномасштабного російського вторгнення Україна отримала від Нідерландів 211 вантажів енергетичного обладнання загально вагою майже 3000 тонн, серед якого трансформатори, генератори, мобільна газова електростанція, кабель, арматура для повітряних ліній та інше устаткування, необхідне для проведення ремонтних та відновлювальних робіт.
Новини Новини Міністерства Міжнародна допомога

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Як Комісія перевірятиме кандидатів: затверджено питання для іспиту
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.07.2026
14:35 - Підготовка до зими: Кличко закликає невідкладно провести засідання РНБО
14:30 - Тарас Висоцький: Для підтримки аграріїв прифронтових територій готують компенсацію втрат і нові інструменти допомоги 
14:30 - АЗС під атакою. Що робить держава та бізнес, щоб у людей було пальне
14:07 - На Київщині після удару московія відремонтували інфраструктуру, рух поїздів відновлено
14:00 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
14:00 - Україна запускає третій регіон у пілотному проєкті європейської системи збору аграрних даних FSDN
13:58 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
13:57 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
13:55 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:53 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
13:52 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
13:51 - Куди сплатити ПДФО у вигляді МПЗ, якщо фізична особа отримала ППР, але змінила місце проживання та подала до Заяву за ф. № 5ДР?
13:49 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
13:48 - У Києві росіяни поцілили будівлі та спецтехніку ДТЕК
13:48 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
13:41 - Електронне декларування доходів: тренінг для платників податків
13:39 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
13:28 - На півдні Криму – блекаут в усіх містах та районах
13:10 - За перше півріччя Україна ввела в експлуатацію 70 вітротурбін
13:00 - Qiuntex продав швейцарський підрозділ Zenvault
12:55 - Поля гниють без дизелю: фермери Куби продають господарства за безцінь
12:51 - Ліміт № 69/2026 від 11.06.2026 на використання природних ресурсів у межах Карпатського біосферного заповідника на 2026 рік
12:50 - Зроблено в Україні: Уряд додав 18 видів техніки й обладнання українських виробників до програми компенсації 15%
12:50 - Ліміт № 68/2026 від 11.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Сколівські Бескиди» на 2026 рік
12:49 - Ліміт № 67/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Байрак» на 2026 рік
12:48 - Ліміт № 66/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Подільські Товтри» на 2026 рік
12:47 - Ліміт № 65/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Кармелюкове Поділля» на 2026 рік
12:46 - Ліміт № 64/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах ПЗ «Єланецький степ» на 2026 рік


Більше новин