До України екстрадували підозрювану у розтраті бюджетних коштів: деталі справи

21.03.2025 18:01 | Економічна правда

З Німеччини в Україну екстрадували підозрювану у справі про розтрату державних коштів, призначених для виплати заробітної плати медичним працівникам пологового будинку.
Вона була керівником відділу кадрів. Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки. За даними слідства, фігурантка спільно з іншими службовими особами пологового будинку організували схему розтрати бюджетних коштів, виділених для заробітної плати.
Вони вносили неправдиві відомості до наказів про призначення працівників, про їх преміювання, відпустки, табелів обліку робочого часу, відомостей щодо нарахування та виплати заробітної плати тощо. Надалі кошти перераховувались на картки підконтрольних підозрюваним осіб.
У такий спосіб група за 2021 рік та три місяці 2022 року розтратила 4,5 млн грн. Жінці повідомили про підозру.
Щоб уникнути відповідальності вона виїхала до Німеччини та була оголошена у міжнародний розшук. За клопотанням детективів БЕБ компетентними органами Німеччини прийнято рішення про екстрадицію правоохоронним органам громадянки України. Крім того, повідомили про підозру керівнику пологового будинку, його заступнику, колишньому головному бухгалтеру, бухгалтеру, керівникам структурних підрозділів. Нагадаємо: Служба безпеки викрила в Київській міській державній адміністрації схему привласнення майже 60 млн гривень, які призначалися для паліативної допомоги тяжкохворим.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

13:12 - Дніпропетровщина: податківці обговорили з бізнесом алгоритм дій у разі несправності РРО чи відсутності зв’язку
13:10 - Особливості справляння податку на прибуток підприємств: податківці Дніпропетровщини провели зустріч з бізнесом
13:09 - Знищене обстрілами майно: як списати товари та основні засоби
13:03 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
12:59 - Податок на нерухомість: за сім місяців бюджети отримали 8,4 млрд грн
11:56 - Нафта зросла у ціні
11:35 - У Києві викрили тіньові пункти обміну валют
11:30 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:23 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
11:00 - CHERY в Україні — 20 років руху вперед. Два десятиліття інновацій, довіри та спільного шляху
10:51 - московіяни атакували енергетику у шести областях: найскладніше на Донеччині
10:49 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:22 - У Чернігові понад 10 тисяч родин без світла через атаку московія на енергооб’єкт
10:06 - Binance передала московія персональні дані айтівця, якого звинувачують у донаті ЗСУ
09:48 - Ліцензія, стейблкоїни, валютний контроль: чотири питання, які треба вирішити до запуску ринку віртуальних активів
09:24 - За тиждень московія атакувала об’єкти "Нафтогазу" 13 разів
09:00 - Країни Перської затоки налагодили таємне вивезення нафти через Ормузьку протоку – ЗМІ
08:30 - Податкові перевірки: чого Україні варто навчитися у Німеччини
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.08.2026
06:00 - Країна вибитих вікон. Хто будує скляні заводи
19:00 - Підприємиця відсудила у московія 57 мільйонів за знищений туристичний притулок
18:35 - "Гарантованого покупця" зобов'язали сплатити біогазовій компанії 65 мільйонів
18:00 - Нацбанк п’ятий тиждень продає понад мільярд доларів на міжбанку
17:25 - московія зруйнувала елеватор на Сумщині: поранено співробітника
16:19 - Індія готується виробляти більше СПГ через загрозу дефіциту газу на кухнях
15:25 - Німецькі компанії скоротили інвестиції в США до найнижчого рівня за три роки
14:10 - Nvidia планує інвестувати 3 мільярди доларів у центр обробки даних у Огайо
12:54 - Київська електричка відновила роботу: окрім станції "Почайна"
12:05 - Ворог вдарив по цивільній інфраструктурі Сум
11:01 - московіяни ракетами атакували завод "АрселорМіттал Кривий Ріг": загинули дві людини


Більше новин