АРМА обрало управителя для заарештованої філії російської "Транспневматики"

21.03.2025 15:54 | Економічна правда. Колонки

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів завершило процедуру відбору управителя для виробничого комплексу "Укртранспневматика" в місті Лебедин на Сумщині, що належав російському "Транспневматика". Про це повідомляє пресслужба АРМА. За результатами тендеру, проведеного через систему Prozorro, переможцем стало ТОВ "Дніпровський електро-механічний завод". Згідно умов договору 99,9% доходів від управління активом спрямовуватимуться до Державного бюджету України.
При цьому, договором також передбачається гарантований платіж управителя до бюджету, який гарантує ефективність управління та становитиме 2 024 773,62 грн без ПДВ незалежно від фінансових результатів. В АРМА нагадали, що актив було арештовано та передано в управління АРМА згідно з ухвалами Зарічного районного суду міста Суми. Нагадаємо: В січні АРМА почало пошук управителя для виробничого комплексу "Укртранспневматика", який раніше належав російському підприємству "Транспневматика".

Додати коментар

Користувач:
email:





Метушня в банку
Гроші пливуть як ріки
Доходи ллються

- Fin.Org.UA

Новини

17:10 - Верховний суд США скасував глобальні мита Трампа
17:05 - Скасування "комуналки" у разі пошкодження будинку: профільний комітет ВР підтримав законопроєкт
16:42 - Nvidia інвестує 30 млрд доларів в OpenAI – Reuters
16:30 - Як ШІ змушує переосмислювати програмування
16:29 - Російські чиновники закупили рекламу в Telegram на мільйони рублів, попри блокування
16:25 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг у 2025 році
16:15 - "Запоріжжяобленерго" налагодило виробництво трансформаторів
16:08 - "Укрзалізниця" збільшить кількість рейсів поїзда №54/53 Одеса-Дніпро
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.02.2026
15:55 - Запорізька АЕС працює лише з однією лінією живлення – МАГАТЕ
15:41 - Кінець банкнотам 1, 2, 5 та 10 гривень: де і до якого часу їх можна замінити на монети
15:40 - США хочуть продавати венесуельську нафту Індії, щоб та не купувала російську
15:32 - У експосадовця БЕБ можуть конфіскувати автівки на 4 мільйона гривень
15:30 - Перший в Україні: EasyPay інтегрував нову модель кіберзахисту в співпраці з CSIRT-NBU
15:11 - Франція запускає новий фонд для компаній, які хочуть працювати в Україні
15:00 - У "Роскомнадзорі" розповіли про свої претензії до Telegram
14:53 - Банкноти номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень замінюються на відповідні обігові монети
14:51 - Стало відомо, яку нафту Індія купує замість російської
14:48 - Міноборони спростило забезпечення підрозділів ЗСУ пальним
14:29 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
14:27 - ІТ-галузь України збільшила експорт після двох років скорочення
14:21 - ДПС, БЕБ, Держпраці та представники ресторанного бізнесу обговорили шляхи детінізації галузі
14:18 - В Україні стартував пілотний проєкт "єЧек"
14:02 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”
14:00 - В Україні стартує пілотний проєкт єЧек – державний сервіс цифрового чека
13:58 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”
13:51 - Concorde Capital запустила першу чергу проєкту з розподіленої генерації
13:43 - Державне "Укрінтеренерго" почало реорганізацію
13:30 - Правоохоронці викрили махінації з держмайном на 36 мільйонів гривень
13:20 - Олексій Соболев: Франція запускає новий фонд на 71 млн євро для французьких компаній, зацікавлених працювати в Україні


Більше новин