Meest ПОШТА знизила ціну доставки до Польщі до 299 грн

21.03.2025 14:00 | Економічна правда

Поштово-логістична компанія Meest ПОШТА продовжує розвивати міжнародну доставку та робить її ще доступнішою.
Відтепер вартість доставки посилки вагою до одного кілограму до Польщі становить лише 299 грн при оформленні онлайн. Щоб скористатися найвигіднішим тарифом, потрібно оформити відправлення через додаток Meest ПОШТА або на сайті, запакувати посилку та принести її у найближче відділення чи поштомат мережі.
Вартість вмісту посилки не повинна перевищувати 44 євро, інакше доведеться сплачувати мито. При оформленні посилки у фірмових відділеннях за допомогою співробітника вартість відправлення становить 399 грн.
У будь-якому випадку кожен наступний кілограм коштуватиме 40 грн. "Наша статистика показує, що відправлення до Польщі є одними з найпопулярніших серед клієнтів, і більшість із них обирають саме цифрові канали оформлення посилок.
Тож ми щодня працюємо над тим, щоб зробити цей сервіс ще більш доступним.
Наразі це найвигідніша пропозиція на ринку доставки з точки зору ціни та термінів", — зазначають у пресслужбі. Водночас зниження ціни не вплине на терміни доставки – вони залишаються в межах 3–5 робочих днів до Варшави, Кракова, Вроцлава, Познані, Гданська та будь-якого іншого міста Польщі.
Посилка буде доставлена до поштомату або пункту видачі InPost (понад 38 000 точок по всій країні) або кур"єром GLS за єдиним тарифом.
Крім того, група компаній Meest працює на ринку Польщі вже понад 18 років, має налагоджені процеси та необхідний досвід, що гарантує надійну та швидку доставку з України в Польщу. Meest ПОШТА — український поштово-логістичний оператор, що входить до групи компаній Meest, яка також об"єднує Meest Shopping, Meest Cargo, Meest China, Meest Europe, Meest USA та Meest Canada.
Заснована підприємцем Ростиславом Кісілем, компанія вже понад 30 років працює на ринку поштових послуг у сегментах B2C та B2B і доставляє посилки у понад 70 країн світу — Північної та Південної Америки, Європи, Азії та Африки.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:50 - Денис Шмигаль відвідав ключові енергетичні об’єкти Сумщини
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:19 - Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:26 - московія збудувала ще один танкер для обходу санкцій північними морями
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
15:02 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як змінився кошик українців
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати
13:45 - Протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років: сплата юридичною собою транспортного податку
13:43 - Щодо врахування обсягів отриманого платником пального з метою визначення приміщення або території акцизним складом


Більше новин