ДОТ замовив шоломи на 664 мільйони: частково ціни зросли

21.03.2025 10:56 | Економічна правда

Державне підприємство "Державний оператор тилу" 14 та 18 березня уклало контракти на постачання 78 000 балістичних шоломів на загальну суму 664,46 млн грн. Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Прозорро". До 20 травня та 20 серпня постачальники мають поставити два види шоломів: 50 000 повнорозмірних шоломів (Тип 1, Вид 1) за ціною 8 490 грн/шт ($205) 28 000 шоломів з високою обрізкою (Тип 1, Вид 1) за 8 570 грн/шт ($207) Обидва види відповідають 1 класу балістичного захисту, витримують влучання куль калібру 9 мм (Makarov, Luger) та осколкові ураження.
Комплектація включає кріплення для навісного обладнання, енергопоглинаючі елементи та чохол у камуфляжі. Основна відмінність моделей – форма та рівень покриття голови.
Повнорозмірний шолом забезпечує максимальний захист потилиці та скроневої області, тоді як модель з високою обрізкою є легшою і сумісною із гарнітурами зв’язку. Порівняння цін на повнорозмірні шоломи в цьогорічних тендерах військових частин показало, що ціни в угодах ДОТ нижчі — аналогічний шолом військові купували по 8 900 грн/шт ($214), повнорозмірні шоломи без чохла по 8 499 грн/шт ($205 та $201). Аналіз контрактів оператора тилу 2024 рік свідчить, що ціна шоломів з високою обрізкою дещо зросла, тоді як вартість повнорозмірних шоломів повернулася до рівня початку 2024 року після значного зниження протягом року. На кожен з трьох тендерів подалося по одному учаснику, тож підряди між собою розділили ТОВ "КМ Дісті", яке поставить шоломи "ТОР-Д", та ТОВ "НВП "Темп-3000" з шоломами "Каска-2М". "НВП «Темп-3000" зареєстроване у 2001 році в Чернівцях і входить до групи "Темп-3000" з 18 підприємств.
Засновником Темпу є АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Економікс" Станіслава Лєснікова (50%) та Юрій Євтушенко (50%). "КМ Дісті" зареєстрована у 2013 році в Києві.
Директором і співвласником (5%) є Тарас Розквас, 95% компанії належить ТОВ "Квазар-Мікро", серед співвласників якої Євгеній Уткін, Володимир Пестенков, Максим Агєєв та громадянин Канади Богдан Купич. "Квазар-Мікро" також володіє 68% ТОВ "ЮА.РПА", керівником і співвласником якої є Ігор Кабаненко — адмірал, з квітня по жовтень 2014 року був заступником міністра оборони, доки його не звільнили згідно із законом "Про очищення влади". Нагадаємо: Державне підприємство Міноборони "Державний оператор тилу" та військова частина 2276 Національної гвардії України уклали контракти на постачання бронежилетів на загальну суму 1,01 млрд грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:43 - Європейський суд виніс рішення щодо відібраної окупантами землі у Криму
13:05 - У російських торгових центрах стає дедалі менше відвідувачів: які причини
13:00 - Команда важливіша за красиві цифри. Інвестиційні правила керівниці програми лояльності Fishka
12:50 - Дрон атакував танкер біля Новоросійська – завантаження нафти зупинили
12:40 - Ціни на газ у Європі повернулися до рівнів початку війни в Ірані
12:30 - Бізнес із 16 мільйонів доларів виручки або брат у ДБР
12:25 - Ryanair втратив третину прибутку через подорожчання авіапального
12:15 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 липня
11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?
11:18 - Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості
11:17 - ПРРО – комфортне програмне рішення від ДПС
11:14 - Майже 473,0 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників
11:13 - Податок на прибуток: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 408,8 млн гривень
11:12 - Надходження акцизного податку з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 69 відсотків
11:11 - Дніпропетровщина: фактична перевірка суб’єкта господарювання, який здійснює торгівлю будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами
11:10 - На Дніпропетровщині тривають заходи щодо боротьби з нелегальним обігом пального


Більше новин