В Україні на 40% збільшилась кількість заявок на отримання гранту для переробників

20.03.2025 12:30 | Економічна правда. Колонки

Протягом першого місяця дії програми у 2025 році українські підприємці подали 201 заявку на отримання грантів для переробних підприємств на загальну суму понад 1,07 млрд грн. Про це повідомляє Міністерство економіки. Зазначається, що порівняно з минулим роком кількість заявок зросла майже на 40%, а запитувана сума фінансування – на 52,6%. Серед заявників – виробники харчової продукції, меблів, металевих виробів, бетону, підприємства деревообробної галузі та агропереробники.
Значну частку заявок подали виробники літальних апаратів. За даними відомства, найактивніше заявки подавали підприємці з Львівської області (29), Києва (22), Київської (19), Харківської (17) та Дніпропетровської (17) областей.
Загалом заявки надійшли майже з усіх регіонів України, разом з прифронтовими Харківською, Запорізькою та Миколаївською областями. В Мінекономіки нагадали, що що подача заявок триває постійно, хвилями по два тижні.
З 15 березня триває третя хвиля приймання заявок.
Документи можна подати через платформу Дія. Умови програми передбачають співфінансування 50/50 для більшості підприємств та 80/20 для виробників безпілотників, поліграфії й підприємств у прифронтових регіонах. Читайте також: Грант на 100%.
Як написати заявку, яка виграє Нагадаємо: В Україні з 15 лютого стартував прийом заявок від підприємств переробної промисловості, щоб отримати гранти для модернізації та розширення виробництва.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - Користувачі в усьому світі обирають зерна замість розчинної кави
17:00 - Російський олігарх Лісін продав судноплавну компанію в Азовському морі
17:00 - У депутата Черкаської міської ради можуть конфіскувати машини за сім мільйонів гривень
16:15 - Регулятор відкрив дані про структуру виробництва електрики за 7 років: які показники
16:00 - Проїзд у Київській електричці подорожчає вдвічі
15:35 - Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:20 - Міненерго звітувало про кількість енергообладнання, яке надійшло від партнерів
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:00 - Комісія запропонувала механізми кращого захисту інвесторів у житлове будівництво
13:43 - Європейський суд виніс рішення щодо відібраної окупантами землі у Криму
13:05 - У російських торгових центрах стає дедалі менше відвідувачів: які причини
13:00 - Команда важливіша за красиві цифри. Інвестиційні правила керівниці програми лояльності Fishka
12:50 - Дрон атакував танкер біля Новоросійська – завантаження нафти зупинили
12:40 - Ціни на газ у Європі повернулися до рівнів початку війни в Ірані
12:30 - Бізнес із 16 мільйонів доларів виручки або брат у ДБР
12:25 - Ryanair втратив третину прибутку через подорожчання авіапального
12:15 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 липня
11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента


Більше новин