Новини 19 березня: ріст ВВП, "Київстар" придбав Uklon

19.03.2025 21:00 | Економічна правда

Про що говорили сьогодні? Про USAID: Ліквідація USAID Департаментом урядової ефективності (DOGE) Ілона Маска, ймовірно, порушила Конституцію США: суд заборонив здійснювати подальші скорочення в агентстві. Про квартири Бойка: Інвестиційний фонд "Хантер", записаний на людей з оточення лідера забороненої ОПЗЖ Юрія Бойка, отримав щонайменше 1107 квартир у Києві внаслідок інвестицій у будівництво житлових комплексів. Про українські акції: Котирування українських акцій на Варшавській та Лондонській фондових біржах (WSE) після суттєвого зростання у понеділок та вівторок у середу падають після повідомлень про результати другої розмови президента США Дональда Трампа із Володимиром Путіним. Про ВВП: У лютому валовий внутрішній продукт України зріс на 0,7%, а за підсумками перших двох місяців року — на 1,1%. Про купівлю Uklon: Мобільний оператор "Київстар" придбав 97% акцій українського сервісу з замовлення таксі та доставки Uklon за 155,2 млн доларів. Про атаку на залізницю: 19 березня російські війська двічі атакували залізничну інфраструктуру Дніпропетровської області. Ексклюзив ЕП З таким власником і ворогів не треба: як Ілон Маск нищить бізнес Tesla Чому становище Tesla погіршилося попри те, що її власник став таким впливовим у Білому домі і має "броманс" із Трампом?

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears tussle
Market ebbs, flows, unbridled
Chaos in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

18:16 - Зростання цін на бензин триватиме "лише кілька тижнів" – адміністрація Трампа
17:45 - Італія може знизити податки на паливо через війну на Близькому Сході
17:16 - Суд не дозволив повернути Міністерству оборони їдальню в Ужгороді
16:48 - Туніс планує розширити свій головний аеропорт за мільярд доларів
15:50 - "На злодієві шапка горить": у МЗС відповіли Сійярто щодо захоплених українських грошей
15:00 - ЄС може пом’якшити деякі кліматичні правила через кризу в енергетиці
14:08 - В НБУ повідомили, як крадіжка Угорщиною валюти Ощадбанку вплине на курс
13:50 - ОАЕ після Кувейту почали скорочувати видобуток нафти
12:50 - Кувейт оголосив форс-мажор: країна почала урізати видобуток нафти
11:50 - Замість московія: знайшли маршрут нафти, що б’є по позиції Орбана
10:45 - Ізраїль ударив по паливних сховищах Ірану, вибухи сколихнули Тегеран
10:00 - Дорога американська мрія: Cadillac заходить у "Формулу-1"
10:00 - У московії заявили про ракетний удар по підстанціях Бєлгорода: у місті зникли світло та вода
18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ


Більше новин