Світлана Гринчук: Готуємося представити оцінку збитків та план відновлення Арки НБК на засіданні Асамблеї вкладників Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля

19.03.2025 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Тривають технічні консультації щодо відновлення Арки нового безпечного конфайнменту над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Це потребуватиме значних вкладень, тому сьогодні ключове завдання – залучити якомога більше експертів та донорів.  “Важливо ґрунтовно дослідити характер руйнувань унаслідок влучання російського ударного дрона в захисну оболонку Арки і сформувати довгостроковий план відновлення об’єкта та повернення його захисної функції”, – написала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук за результатами зустрічі із директором департаменту ядерної безпеки ЄБРР Йостом Крістофом Бальтазаром Ліндауером.  Пан Ліндауер відвідав Чорнобильську зону відчуження та на власні очі побачив масштаби руйнування Арки НБК.
Разом з фахівцями ЧАЕС напрацьовано попереднє бачення відновлення її функціонування. ЄБРР підтримує українську позицію: необхідно розробляти довгострокові плани, враховуючи попередній досвід будівництва та сучасні виклики воєнного часу.  Як відзначила Світлана Гринчук, Україна відкрита до співпраці та готова надавати партнерам та інвесторам усю необхідну інформацію.
Ключове для цього напрямку – це ядерна та радіаційна безпека. У рамках зустрічі торкнулися також теми розвитку альтернативної енергетики у зоні відчуження.
Цей напрямок має винятковий потенціал для повоєнного відновлення, яке потребуватиме значних енергоресурсів.
Міністр розповіла партнерам про діючі проекти сонячної енергетики та можливості їх розширення. “Дякую Європейському банку реконструкції та розвитку за підтримку України на всіх рівнях.
Впевнена, разом ми подолаємо цей виклик і зробимо Україну ще більш стійкою та енергоефективною державою”, – наголосила Світлана Гринчук.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

11:48 - Безбар’єрність комунікацій: адміністративні та електронні послуги орієнтовані на комфорт платників податків
11:45 - Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей
11:43 - До уваги платників акцизного податку!
11:42 - Які ставки ПСП застосовуються до заробітної плати особи з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю?
11:41 - Додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: як заповнюється поле «Код нерезидента в країні резиденції» у разі відсутності інформації про код нерезидента?
11:40 - Довідка про реєстрацію особи громадянином України – дитини, яка народилась за кордоном, батьками – громадянами України подається за наявності такого документа
11:39 - Окремі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010 не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування і платник не планує їх здійснювати: чи можна у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначити такий код виду діяльності?
11:37 - Деякі особливості заповнення фізичною особою звіту про КІК
11:36 - Фізичній особі контролюючим органом ППР не вручено особисто або надіслано без повідомлення про вручення: чи застосовується відповідальність за несвоєчасну сплату плати за землю?
11:34 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:32 - Який алгоритм дій фізичної особи для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
11:31 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже 52,3 млн гривень
11:30 - Екологічний податок: майже 164,1 млн грн спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:29 - На Дніпропетровщині кількість платників єдиного внеску перевищила 294 тисячі осіб
11:28 - Дніпропетровщина: туристичний збір – ресурс розвитку громад
11:24 - Активний діалог: податківці Дніпропетровщини продовжують зустрічі з платниками
11:21 - Консультаційний центр: конструктивні діалоги з підприємствами Дніпровського району
11:16 - Податкова Дніпропетровщини: що варто знати бізнесу про РРО та ризики «дроблення бізнесу»
11:15 - Ваші відповіді вже формують майбутнє Електронного кабінету: перші результати опитування
11:13 - ДПС взяла участь у фермерському форумі: діалог про податки, землю та роботу агросектору
11:00 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я
10:55 - Національний банк України визнав генерального директора АТ «УКРПОШТА» таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності
10:40 - Цигарки без акцизу на 2,3 мільярда: ексдиректору підприємства вручили підозру
10:10 - У частині окупованого Криму зникло світло
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 23 червня
09:35 - Нафта відреагувала на пожвавлення потоків через Ормуз
09:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому на няню – ЗМІ
08:30 - Буковель дорожчий за Київ
08:00 - "Вони самі винні". Україна отримає новий транш, не виконавши вимоги МВФ


Більше новин