Андрій Сибіга на бізнес-форумі в Мумбаї закликав понад 130 індійських компаній до співпраці з Україною

19.03.2025 19:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У середу, 19 березня, в Мумбаї за участі Міністра закордонних справ Андрія Сибіги відбувся бізнес-форум «Україна-Індія: Всеосяжне партнерство», організований спільно World Trade Centre (WTC) Mumbai, All India Association of Industries та Посольством України в Республіці Індія. Захід став знаковою подією у зміцненні економічних зв’язків між Україною та Індією та практичним розвитком домовленостей лідерів двох країн Володимира Зеленського та Нарендри Моді під час минулорічного візиту Прем’єр-міністра Індії до України. «Сьогодні ми говоримо про можливості.
У наших двосторонніх відносин величезний потенціал.
Протягом історії Україна та Індія мали дійсно тісні зв’язки.
І ми готові розвивати наші двосторонні відносини.
Роль Індії дуже важлива і ми запрошуємо вас до активної співпраці з українськими партнерами», — заявив глава МЗС Андрій Сибіга, виступаючи перед учасниками форуму. Міністр особливо наголосив на важливості відкриття Генерального консульства України в Мумбаї, яке є свідченням важливості Індії для України та світу. «Відтепер Україна буде представлена у найбільшому фінансовому центрі Індії, що сприятиме розвитку наших торговельно-економічних зв’язків», — наголосив він. Глава МЗС звернув увагу присутніх, що у переддень форуму до порту Мумбаї прийшла перша партія українських яблук, що є символічним свідченням нового етапу розвитку українсько-індійської співпраці. Міністр також поінформував учасників форуму про відданість України мирному процесу, прагнення завершити війну справедливим миром, важливість гарантування свободи мореплавства у Чорному морі. Своєю чергою Міністр штату Махараштра Джайкумар Равал висловив вдячність главі МЗС та глибоку шану українському народу у зв’язку з відкриттям української дипустанови в Мумбаї.
Він висловив переконання, що цей крок дозволить розвинути співпрацю між двома країнами. «Я переконаний, що з відкриттям Генерального консульства України в Мумбаї торгівля та двостороння співпраця між Україною та Індією вийдуть на якісно новий рівень», — заявив посадовець. У форумі взяли участь понад 130 представників провідних індійських компаній із різних секторів економіки, включно з IT, агропромисловістю, оборонно-промисловим комплексом, фармацевтикою та будівництвом. Така активна присутність засвідчує високий інтерес до України та готовність індійського бізнесу розширювати співпрацю, зокрема у контексті повоєнної відбудови та відновлення. Важливим аспектом заходу стало представлення можливостей Індії у сферах, критично важливих для України.
Компанія Horizon Group продемонструвала передові рішення у гуманітарному розмінуванні та вже проходить відповідну сертифікацію в Україні. Водночас Міністр високо оцінив внесок підприємства Parashar Industries, яке належить громадянину Індії, що мешкає в Україні.
Компанія займається розробкою та виробництвом протезів, які допомагають нашим пораненим захисникам повернутися до повноцінного життя. Цей важливий захід засвідчив, що Індія бачить в Україні надійного партнера, а відкриття нових каналів взаємодії відкриває перспективи для реалізації спільних проектів та залучення інвестицій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Investors watch, hope and wait
A risky game played

- Fin.Org.UA

Новини

11:03 - Ford відкликає понад півмільйона авто у США через дефект центральної консолі
11:00 - Сплата нарахованої суми пені з військового збору: зазначення коду виду сплати при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:59 - Яким чином громадянин може отримати інформацію про наявність (відсутність) у нього податкового боргу?
10:57 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету?
10:56 - Товари/послуги придбаваються у неплатника ПДВ: чи потрібно зазначати у таблиці даних платника податку коди товарів та коди послуг?
10:55 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала збиток: облік доходів і витрат
10:53 - За який рік зазначається нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
10:51 - До якого бюджету сплачуються (перераховуються) податковим агентом нараховані суми ПДФО з доходів фізичної особи, виплачених за договорами земельного сервітуту?
10:50 - По нерухомості, що перебуває у власності юридичної особи, встановлені нульові ставки: чи подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно?
10:48 - Чи зобов’язаний орендар земельної ділянки надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки?
10:47 - Щодо подання додатків ПН та ПП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств при виплаті доходів нерезиденту за певних умов
10:45 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, яка не використовує працю найманих осіб може подати заяву щодо періоду щорічної відпустки або терміну тимчасової втрати працездатності через Електронний кабінет
10:44 - Оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором іноземних доходів, отриманих громадянами України
10:42 - Трудові відносини: переваги задекларованої праці
10:41 - Для використання єдиного рахунку необхідно здійснити три простих кроки
10:40 - Платники Дніпропетровської області за видобування природного газу сплатили до загального фонду держбюджету понад 328,6 млн грн рентної плати
10:37 - Збір за місця для паркування транспортних засобів: від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 21,7 млн гривень
10:35 - Громади Дніпропетровщини з початку року отримали понад 3,5 млрд грн єдиного податку
10:34 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
10:33 - На Дніпропетровщині податківці роз’яснюють бізнесу підстави анулювання ліцензій у сфері обігу пального
10:32 - Податківці Дніпропетровщини обговорили зі студентами сучасні сервіси та перспективи професійного розвитку
10:30 - Відкритий діалог: податкова Дніпропетровщини та Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації продовжують ефективну співпрацю
10:28 - Звіт про контрольовані операції: як відображати код пов’язаності осіб
10:27 - Через обстріли росіян ЗАЕС 19-й раз опинилась у блекауті
10:11 - 001K виходить на ринок із нульовою комісією на обмін USDT в USDC напередодні дедлайну MiCA
10:00 - Нафтопереробний завод в Куйбишеві призупинив переробку нафти після атаки дронів – Reuters
09:25 - Еміратські авіалінії запропонують страховку, щоб заохотити пасажирів повернутися до Дубая
09:00 - СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
08:30 - Де і як будувати підземні датацентри
08:00 - Футбол на трьох: як США, Мексика та Канада організували мундіаль


Більше новин