Підприємці отримали понад 50 тис. консультацій в офісах «Зроблено в Україні» у 2024 році, — Юлія Свириденко

19.03.2025 17:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Минулого року діючі та майбутні підприємці отримали понад 50 тисяч консультацій в офісах «Зроблено в Україні».
Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час заходу «Підприємництво без бар’єрів: офіси «Зроблено в Україні» як драйвери змін». У відкритті заходу взяли участь: заступник Міністра економіки Тетяна Бережна, директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк, Тимчасовий повірений у справах Посольства Японії в Україні Юджі Токіта, заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна. «До реалізації політики «Зроблено в Україні» активно долучаються регіональні офіси, які допомагають малому і мікробізнесу дізнатися про можливості державної підтримки та подати заявки.
Наразі в Україні працює 81 офіс «Зроблено в Україні».
Лише за минулий рік в цих центрах надали 50 тисяч консультацій підприємцям.
Ми аналізуємо мережу офісів і те, де можемо її масштабувати.
Найбільш ефективне таке масштабування — у співпраці із партнерами.
Ми це вже побачили на практиці, коли за підтримки ПРООН та Уряду Японії змогли відкрити низку офісів у регіонах», — наголосила Юлія Свириденко. Уряд планує масштабувати мережу регіональних офісів, а також залучити ще більше партнерів для співпраці.
Досвід співпраці із ПРООН довів, що такий підхід дає бізнесу ширший спектр можливостей, адже знайомить підприємців не тільки із державними програмами, але й із пропозиціями донорів. «Офіси «Зроблено в Україні» ефективно працюють у синергії державних та недержавних ініціатив.
Наприклад, завдяки співпраці з ПРООН підприємці отримують доступ не лише до державних програм, а й до грантів міжнародних партнерів.
Офіси мають стати центрами взаємодії між бізнесом, владою та потенційними інвесторами», — наголосила Юлія Свириденко. Найбільшою популярністю у підприємців користуються програми «Доступні кредити 5-7-9%», єОселя та «Гранти на розвиток переробних підприємств». «Серед програм із найбільшим мультиплікаційним ефектом: «Компенсація 25% за придбання вітчизняної с/г техніки», «Доступні кредити 5-7-9%» та «єОселя».
Тобто, це ті програми, які найбільше активізують інші галузі економіки та залучають найбільше субпідрядників.
1 гривня вкладена державою в програму компенсацій за виробництво сільгосптехніки повертається в економіку у вигляді вже чотирьох із половиною гривень», — зазначила Юлія Свириденко. Довідково Конференція організована за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України, Державним Центром зайнятості та Центром «Розвиток КСВ» в межах проекту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 травня: московія майже не прогнозує ріст ВВП, на Черкащині загорівся поїзд
20:59 - Google та SpaceX ведуть переговори щодо дата-центрів на орбіті
20:50 - ЄС готує удар по TikTok, Meta і X через дизайн, що затягує дітей
20:40 - Журналісти оцінили вплив британських погроз на трафік "тіньового флоту" московія
20:20 - Газовози біля Катару масово зникають з радарів після нових вказівок влади
19:50 - московія б'є по американському бізнесу, щоб відлякати інвесторів від України
19:47 - Нетипово мало: українці купили ОВДП на 641 мільйон гривень
19:23 - На Одещині фірма депутата отримала підряди на 400 мільйонів гривень
19:00 - Їж, смакуй, донать: все про ініціативу "Якщо з'їм, то задоначу"
18:47 - Прокуратура домоглася знесення кафе у київському парку
18:43 - Ускладнення через холодну весну: Мінекономіки спрогнозувало врожай зернових цьогоріч
18:30 - "Економічна правда" без реклами та обмежень: розширення можливостей підписки на УП
18:25 - Індія відмовилася від санкційного газу московія попри дефіцит
17:59 - "Перехід у режим виживання": кожна четверта російська компанія скоротила працівників
17:55 - Оренда трамваїв у Харкові: журналісти з’ясували, хто заробляє на схемі
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 13 травня
17:30 - Із тенісу – в падел: як Світоліна і Стаховський зароблятимуть на хайповому виді спорту
17:17 - В "Укрнафті" розповіли, як вдалося мінімізувати ремонти на свердловинах
17:00 - Мінекономіки запускає програму профорієнтації для молоді «Моя кар’єрна траєкторія — Спробуй»
16:54 - Україна погодила "транспортний безвіз" із ще однією країною ЄС
16:47 - Засідання Комісії
16:45 - День енергетичної стратегії: держава, бізнес і міжнародні партнери обговорили бачення реалізації нової енергетичної архітектури України
16:44 - 70-й ювілейний конкурс "Євробачення-2026": де дивитися півфінали та гранд-фінал
16:29 - На Черкащині загорівся поїзд під час руху
16:22 - Транспортний податок: українці на третину збільшили відрахування
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.05.2026
15:58 - Недостовірне декларування на 15 мільйонів гривень: депутат відбувся штрафом
15:47 - Імпорт газу в Україну впав у 28 разів у квітні: найнижчий показник з грудня 2024
15:35 - У Києві відкрився ще один ресторан McDonald's
15:30 - Тарас Висоцький: Урожай зернових у 2026 році прогнозується на рівні 60,4 млн тонн


Більше новин