У московії половина спецій виявилася підробкою

19.03.2025 16:37 | Економічна правда

У половині продукції на російському ринку спецій і приправ знайшли небезпечні для здоров"я речовини: канцерогени, мутагени і токсини. Про це повідомив Національний союз захисту прав споживачів (НСЗПС) із посиланням на лабораторні дослідження, пише The Moscow Times. Організація зазначила, що на початку 2024 року загрозу становили лише кілька взятих на аналіз зразків, проте зараз їхня кількість різко зросла. Наприклад, у продукції під брендами "Спайс майстер" (компанія "Сантус") і "Приправич" (компанія "Проксіма") допустимі норми канцерогенів було перевищено в 40 разів.
Також у низці приправ виявили кишкову паличку. У зв"язку з цим НСЗПП попросив уряд посилити контроль за обігом прянощів, посилити перевірку їхньої якості та запровадити мінімальні роздрібні ціни за аналогією з тютюновою та алкогольною продукцією. Крім того, у спілці вважають, що Мінпромторг має обов"язково реєструвати у своєму реєстрі всіх постачальників сировини.
Зараз виробництво і продаж прянощів регулюються наднаціональними технічними регламентами. Нагадаємо: Глава Російського фонду прямих інвестицій (московіяПІ) Кирило Дмитрієв заявив, що планує зустріч з Ілоном Маском.
Основною темою переговорів, за його словами, стане "майбутнє людства".

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 24 квітня: Викрили масштабну мережу казино, у Києві дорожчає паркування
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень
17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
17:15 - В Україні обговорили запровадження стандартів сталого туризму в обєктах ПЗФ
17:10 - Встановлено низку вимог щодо діяльності Національної установи розвитку
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:24 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
16:20 - Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
16:19 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:50 - «Зроблено в Україні»: за два роки компенсації 25% вартості аграрії придбали українську агротехніку на 10,5 млрд грн
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026


Більше новин