У липні енергетики повернули світло для майже 5 млн споживачів
03.08 14:55 | Міністерство енергетики УкраїниУ липні енергетики повернули світло для майже 5 млн споживачів
rotai
03 серпня 2026, 14:55
Протягом липня українські енергетики відновили електропостачання для майже 5 млн споживачів, які були знеструмлені внаслідок російських атак та бойових дій.
Відновлювальні роботи тривали в регіонах, де енергетична інфраструктура зазнала пошкоджень внаслідок російських атак та бойових дій.
Попри складну безпекову ситуацію, енергетики оперативно усували наслідки обстрілів і повертали електропостачання споживачам.
Найбільшу кількість споживачів заживлено у Донецькій, Сумській, Дніпропетровській, Чернігівській, Одеській, Запорізькій та Харківській областях.
Українські енергетики щоденно відновлюють електропостачання в усіх регіонах, де це дозволяє безпекова ситуація, повертаючи світло мільйонам громадян і підтримуючи стабільну роботу енергосистеми.
Новини
Електроенергетика
Цифра тижня
Новини Міністерства

