Танкер з неіранською нафтою зумів пройти через протоку Ормуз – ЗМІ

16.03 15:12 | Економічна правда. Колонки

Танкер, завантажений сирою нафтою пройшов через протоку Ормуз і прямує до Пакистану. Про це пише Bloomberg. Танкер Karachi з нафтою пройшов через протоку Ормуз і прямує до Пакистану.
Лише невелика кількість суден змогли покинули Перську затоку з початку ударів США та Ізраїлю по Ірану, говориться у публікації. Karachi, контрольований Національною судноплавною корпорацією Пакистану, здійснив небезпечну подорож протягом неділі, згідно з даними, зібраними Bloomberg. До ранку понеділка танкер під прапором Пакистану був помічений у водах біля Оманського Сохара.
Корабель вийшов з Фуджейри в Об"єднаних Арабських Еміратах минулого місяця і за кілька днів забрав вантаж з Перської затоки. За даними MarineTraffic, це перший неіранський вантаж, який пройшов через протоку Ормуз з увімкненим AIS. Karachi, що перевозить нафтуз Абу-Дабі, став першим неіранським вантажем, який пройшов через вузьке місце, транслюючи свій AIS сигнал. Це свідчить про те, що деякі вантажі можуть отримувати узгоджений безпечний прохід, зазначають аналітики. Транзит відбувається після кількох тижнів значно зменшеного руху через стратегічну водну артерію. Загалом більше 20 танкерів вийшли з Перської затоки. Нагадаємо: Раніше новий верховний лідер Ірану аятола Мохтаба Хаменеї у першому зверненні заявив, що закриття протоки Ормуз слід продовжувати для тиску на США та Ізраїль. Раніше повідомлялося, що Іран ніби то дозволить танкерам під прапором Індії пройти через Ормузьку протоку, через яку проходить 40% імпорту нафти в Індію. Іран закликав світ готуватися до підняття ціни на нафту до понад 200 дол.
за барель. Раніше супертанкер із двома мільйонами барелів іранської нафти на борту пройшов через Ормузьку протоку.
Танкер Cuma під прапором Гаяни, внесений до санкційного списку США.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market volatility,
Fear and greed drive the ticker,
Navigate with care.

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - "Добре або ніяк". Історія ветеранського бізнесу на грумінгу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах


Більше новин