ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній

17:42 | Економічна правда

На Житомирщині викрили оборудку з постачанням тепла до виправних колоній, через яку держава переплатила бізнесу майже чотири мільйона гривень. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань. Про підозру повідомлено двом заступникам начальників державних установ "Житомирська виправна колонія №4" та "Житомирська виправна колонія №8", а також директорці приватної компанії. За даними слідства, у січні 2021 року виправні заклади уклали договори з приватною фірмою на постачання теплової енергії. Згодом компанія підвищила тариф, додавши оплату за транспортування тепла.
Посадовці колоній погодили зміни, не перевіривши обґрунтованість таких нарахувань. Слідство встановило, що директорка підприємства підробила документи, зокрема картки балансової вартості. "Насправді фірма не обслуговувала і не володіла тепловими мережами, тому не мала права стягувати плату за транспортування теплової енергії", – пояснюють у ДБР. Схема діяла до листопада 2025 року, і компанія незаконно отримала майже 4 млн грн бюджетних коштів. Зокрема, Житомирська виправна колонія №4 переплатила близько 2 млн грн, а колонія №8 — майже 1,7 млн грн. Посадовців колоній підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.
Директорці компанії інкримінують привласнення майна в особливо великих розмірах та службове підроблення.
Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі. ДБР повідомляє, що слідчі вживають заходів для відшкодування завданих державі збитків, зокрема готують клопотання про арешт майна фігурантів.
Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура. Нагадаємо: Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру виконуючому обов"язки директора держпідприємства "Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№98)", який вимагав "відкати" за укладені угоди з виправним закладом. Раніше працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо трьох посадовців Нижньодністровської гідроелектростанції на Буковині, які, за даними слідства, завдали державі збитків на суму майже 5 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МІСЬКСВІТЛО» ДМР (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шинна, буд. 26)
16:00 - Тарас Висоцький: Український біометан може стати новим напрямом енергетичного партнерства з Німеччиною
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!


Більше новин