"Укрзалізниця" придбала комп’ютерів на 48 мільйонів: дешевше від ринку

16.02.2025 12:00 | Економічна правда

Філія "Головний інформаційно-обчислювальний центр" АТ "Українська залізниця" 11 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ "ІТ-Девелопмент" комп’ютерів на 48,40 млн грн. Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Прозорро". Цьогоріч поставлять 2 183 стандартні стаціонарні комп’ютери для оснащення робочих місць офісних працівників структурних підрозділів "Укрзалізниці" та розгортання технологічних автоматизованих робочих місць без підвищених вимог до технічних характеристик.
Ціна однакових комплектів по різних лотах складає 21 936-23 592 грн, що дешевше від ринку. Кожен комплект включає неттоп HP Pro Mini 260 G9 із процесором Intel Core i3-1415U, оперативною пам’яттю 8 ГБ, накопичувачем SSD 256 ГБ та попередньо встановленою виробником обладнання операційною системою Windows 11 Pro, монітор HP S3 Pro 324pf, а також невідомі клавіатуру та мишку на USB. Тендер оголосили 17 січня, а пропозиції можна було подавати до 28 січня.
Анонімна фірма 24 січня скаржилась замовнику, що це дуже обмежений час, враховуючи обсяг закупівлі, вимоги до підготовки документації та рівень деталізації, необхідний для цього.
Вона просила подовжити строк подання пропозицій. Але замовник відмовився, мовляв, нормами діючого законодавства чітко встановлені підстави продовження термінів прийому пропозицій. Єдиним конкурентом із комп’ютерами Lenovo виступило київське ТОВ "Компанія "Сервіс Солюшнс" Ольги Коротун, Сергія Синиці та Євгена Садовського, яким керує Денис Шубін. Київською "ІТ-Девелопмент" володіє Наталія Головенко із Сум, а директором фірми є Ігор Горпинич. Нагадаємо: Регіональна філія "Львівська залізниця" АТ "Укрзалізниця" 31 грудня за результатами тендеру замовила ПрАТ "Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання "Імпульс" роботи для будівництва євроколії Чоп-Ужгород вартістю 244 млн грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crypto craze in swing
Bitcoin and altcoins trade high
New money or bubble?

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 березня: пальне стрімко дорожчає, новий історичний рекорд курсу долара
20:45 - Ринок електромобілів в Україні продовжує падати: які нові та вживані моделі купують
20:40 - З Ірану вивели мільйони доларів у криптовалюті після початку війни
20:15 - В частині регіонів 4 березня з 8 ранку до опівночі діятимуть графіки відключень світла
20:00 - Трамп хоче припинити торгівлю з Іспанією та допускає ембарго
19:35 - В Україні пальне за добу подорожчало на 2 гривні: які ціни на АЗС
19:30 - Денис Шмигаль: Нафтогаз і ОГТСУ цього року планують запустити понад 400 Вт розподіленої генерації
19:07 - московія зупинила експорт зерна до Ірану – Reuters
18:47 - Шмигаль розповів, скільки розподіленої генерації має побудувати "Нафтогаз" цьогоріч
18:45 - Звинувачення в непідготовленості "плану стійкості" Києва є безпідставними – КМДА
18:28 - Резервуари переповнені: Ірак різко скоротив видобуток нафти через перекриття Ормузу
18:02 - Курс долара встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:50 - Ринок корпоративних облігацій потребує практичних кейсів, — Голова НКЦПФР за підсумками зустрічі з Kernel
17:34 - Фінансові компанії отримають перехідний період для розрахунку окремих пруденційних вимог
17:30 - Уряд виділив 16 млрд грн на державне замовлення залізничних пасажирських перевезень у 2026 році
17:25 - На підготовку "плану стійкості" Києву дали тиждень – Зеленський
17:21 - "Росатом" зупинив будівельні роботи на АЕС в Ірані
17:17 - Кличко знайшов політику у "планах стійкості", в якому відмовили Києву
17:16 - Проект наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження переліку сільськогосподарської продукції, яка має обмежений строк зберігання, та переліку продукції, яка має особливий режим зберігання»
17:00 - Що стоїть за кризою ESG?
16:37 - Найбільший світовий експортер нафти шукає альтернативу Ормузькій протоці
16:27 - Положення про Національне агентство з акредитації України
16:23 - Засідання Комісії
16:22 - У січні державний борг України збільшився – Мінфін
16:20 - Дефіцит електроенергії в Україні скоротився в рази – Шмигаль
16:15 - Економіка Європи витримає місяць війни в Ірані без тяжких наслідків – Bloomberg
16:00 - РНБО не затвердила "план стійкості" для Києва
15:53 - Свириденко розповіла про умову "плану стійкості" для Києва
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.03.2026


Більше новин