Україна представила ключові досягнення цифровізації на Cisco Live EMEA 2025

14.02.2025 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Співпраця України із Cisco в межах програми Cisco Country Digital Acceleration (CDA) є стратегічною ініціативою для розвитку цифрової інфраструктури країни.
Реалізовані спільні проекти підтверджують ефективність цієї співпраці.
Зокрема, послугу Шлюб онлайн, яка отримала визнання журналу TIME як один із найкращих винаходів 2024 року, упроваджено за технічної підтримки Cisco. «Співпраця України із Cisco в межах програми Cisco Country Digital Acceleration (CDA) є стратегічним кроком у розвитку цифрової інфраструктури.
Разом ми реалізували важливі ініціативи у сфері освіти, державних послуг та кібербезпеки, що розширюють доступ українців до сучасних технологій.
Ми продовжуємо цей шлях і вже плануємо нові проекти у сфері розвитку інноваційних рішень у межах стратегії WINWIN.
Дякуємо команді Cisco за підтримку та спільне прагнення будувати цифрове майбутнє України», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 13 лютого 2025 року Валерія Іонан виступила на сцені Cisco Live EMEA 2025 в Амстердамі разом зі старшим віце-президентом і директором з глобальних інновацій Cisco Гаєм Дітріхом.
У межах заходу Міністерство цифрової трансформації представило ключові досягнення України в цифровій трансформації.
Основними темами обговорення стали розвиток екосистеми Дія, цифровізація державних послуг, Стратегія цифрового розвитку інновацій України — WINWIN та роль міжнародного співробітництва в упровадженні передових технологій. «Україна вже довела, що сучасні технології можуть трансформувати державні послуги, освіту та безпеку.
Співпраця Cisco з Міністерством цифрової трансформації України — яскравий приклад того, як спільні зусилля дають реальні результати.
Від цифрових ініціатив в освіті до стратегії розвитку безпілотних технологій та автономних систем — разом ми розширюємо доступ до інновацій і зміцнюємо цифрову стійкість країни.
Cisco Live — це подія, де формують тренди цифрової трансформації та створюють нові можливості для співпраці.
Ми вдячні Валерії Іонан та Михайлу Федорову за виступ на Cisco Live EMEA 2025 і представлення досягнень України на світовій арені», — зазначив Сергій Мартичнук, генеральний директор Cisco Україна. Більше читайте на сайті Мінцифри.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:31 - Трьом небанківським фінансовим установам змінено обсяг ліцензій на діяльність фінансової компанії
20:00 - Новини 13 серпня: Зеленський незадоволений головою НБУ, протидронові сітки для танкерів московія
19:50 - Без візитів до ТЦК: роботодавцям дозволили оновлювати дані працівників через "Дію"
19:30 - Розробник Claude може провести найбільший вихід на біржу в історії
19:20 - Удари України по НПЗ обвалили морський експорт нафтопродуктів московія на 55%
18:50 - НПЗ московія повністю зупинився після атаки дронів України
18:20 - Російські атаки обвалили експорт зерна з України на 75%
17:50 - Збитки у справі про закупівлю дронів Держспецзв'язком зросли майже втричі
17:20 - московія вдарила по логістичній компанії у Павлограді
17:16 - Як перевозити кондитерські вироби через європейський кордон без проблем
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 серпня
16:45 - Уряд виділив прифронтовим громадам 2,3 мільярда гривень
16:36 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
16:34 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
16:23 - У московії оцінили втрати Wildberries та продавців від ударів України
16:23 - Коло абонентів Системи BankID НБУ продовжує розширюватися – підсумки першого півріччя 2026 року
16:10 - АРМА перевіряє фінанси IDS Ukraine перед повторним конкурсом з відбору управителя
16:00 - Цифровізація, нові вимоги до професійних учасників та корпоративні процедури: результати засідання НКЦПФР
15:53 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
15:42 - Небанківській установі розширено перелік валютних операцій
15:37 - Мільйон гривень за екологічний висновок: підозри отримали два науковця
15:32 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
15:30 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.08.2026
15:27 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
15:26 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
15:24 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
15:23 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
15:21 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень


Більше новин