Україна та Франція підписали Декларацію щодо співпраці у сфері соціального захисту

14.02.2025 17:57 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках візиту до Франції заступник Міністра соціальної політики Ірина Постоловська провела двосторонню зустріч із Міністром праці, охорони здоров’я та солідарності Франції Катрін Вотрен, під час якої було підписано Декларацію про наміри щодо співпраці у сфері соціального захисту між країнами.
Документ закладає основу для партнерства у розробці та впровадженні ключових соціальних послуг для осіб з інвалідністю та сімей з дітьми. Відповідно до Стратегії ЄС щодо прав осіб з інвалідністю на 2021-2030 роки, сторони планують співпрацювати у таких напрямках: підтримка системи раннього виявлення та втручання для дітей віком до 3 років з метою корекції розвитку на ранніх стадіях; створення механізмів комплексної оцінки потреб осіб з інвалідністю для сприяння їхній соціальній інтеграції; підтримку у забезпеченні доступу осіб з інвалідністю до ринку праці, включно з адаптацією робочих місць та впровадженням програм працевлаштування. У контексті підтримки України у впровадженні її Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні сторони планують: розвиток альтернативних до інституційного догляду форм виховання, що дозволить дітям рости у сімейному середовищі; розширення мережі соціальних послуг для підтримки дітей та їхніх батьків; супровід фахівців соціальної сфери у переході від інституційного догляду до підтримки дітей у звичайному середовищі. Співпраця між Україною та Францією у цьому контексті також передбачає впровадження сучасних методик та інструментів надання соціальних послуг, а також навчання та підвищення кваліфікації соціальних працівників з метою покращення їхніх професійних навичок. Співробітництво сприятиме гармонізації української системи соціального захисту з європейськими стандартами та забезпеченню стабільності її функціонування в умовах війни.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Дозволяє заробити,
Розумно і правильно.

- Fin.Org.UA

Новини

10:22 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:10 - Військовий збір на три роки після війни: Зеленський підписав законопроєкт
09:53 - У Бучі викрито велику квартирну аферу: постраждали ветерани та ВПО
09:52 - Деякі регіони відстають від графіку підготовки до зими – Зеленський
09:47 - ДПС масштабує онлайн-пункти Офісів податкових консультантів
09:38 - ЗАЕС втратила зовнішнє енергоживлення – МАГАТЕ
09:09 - ДПС масштабує онлайн-пункти Офісів податкових консультантів
09:00 - Ціна на нафту знову впала нижче 100 доларів на тлі надії на мир в Ірані
08:30 - Як держоргану під час війни придбати нові автомобілі: інструкція від АРМА
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.04.2026
05:00 - Повний на третину: боротися з економічними злочинами нікому і ні на що
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
18:00 - 64 тисяч українських держслужбовців декларують "бездомність" – ЗМІ
17:50 - Україна, Швеція та ПРООН продовжують спільну роботу з оцінки екологічної шкоди
17:28 - Несплачені 6,7 мільйона податків: судитимуть директора столичної компанії
17:07 - Оновлено порядок здійснення оверсайта платіжної інфраструктури в Україні
17:05 - У Раді зареєстрували законопроєкт, який має здешевити іпотечні кредити
17:00 - Як зміни клімату за 10 років вплинули на показники агросектору України
16:40 - Незаконна приватизація комунальної нерухомості: посадовцю КМДА вручили підозру
16:15 - Дрони атакували хімзавод у московії
16:05 - Уряд затвердив порядок надання субвенції на освітні простори
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:45 - Боротьба з тіньовими перевезеннями: Мінрозвитку оприлюднило законопроєкт
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.04.2026
15:20 - У Німеччині пілоти Lufthansa розпочали страйк: чимало рейсів скасовано
15:02 - У Геніческу відібрали власність у лояльного до окупаційної влади бізнесу
14:30 - У Києві судитимуть шахраїв, які заволоділи квартирами вартістю 25 мільйонів гривень
14:00 - У 2025 році Vodafone збільшив доходи на 14%, а інвестиції – на 41%
13:38 - У березні в Україні стало на дві небанківські фінустанови менше – НБУ


Більше новин