Мілей прорекламував криптовалюту, але відмовився від неї після хвилі критики

15.02.2025 14:00 | Економічна правда

Президент Аргентини Хав’єр Мілей прорекламував криптовалютний токен, призначений для підтримки місцевого бізнесу, але після хвилі обурення та підозр у шахрайстві видалив свій допис. Про це пише агентство Bloomberg. Спочатку, у п’ятницю ввечері, Мілей опублікував у соцмережі X пост, у якому підтримав токен LIBRA.
Він заявив, що зібрані кошти підуть на допомогу малому та середньому бізнесу Аргентини, наголосивши, що цей проєкт є приватним. У текстовому повідомленні президент додав, що не отримуватиме жодної особистої фінансової вигоди від цієї ініціативи. Президент розповів Bloomberg, що кілька місяців тому зустрічався з компанією KIP Protocol, яка стоїть за запуском криптовалюти.
На її сайті є блог із селфі співзасновника компанії та Мілея, який піднімає палець угору, датоване 20 жовтня. Однак серед аргентинців миттєво поширилася паніка: люди почали сумніватися, чи не було зламано соцмережі президента, або ж чи сам Мілей не став жертвою криптошахраїв. Через п’ять годин після публікації президент видалив пост, пояснивши це тим, що "не був обізнаний у деталях проєкту, а після того, як дізнався більше, вирішив припинити його поширення". Попри усе це, Мілей завершив свій перший пост словами: "Світ хоче інвестувати в Аргентину", підписавши його своїм відомим гаслом: "!Viva la libertad, carajo!" ("Хай живе свобода, чорт забирай!"). Читайте також: Вовк з Білого дому: як Трамп заробив на криптовалютах

Додати коментар

Користувач:
email:





London financial
Services remain competitive
Global powerhouse

- Fin.Org.UA

Новини

10:32 - Німеччина підтримала ймовірне використання торгової "базуки" ЄС проти США
09:57 - Ferrexpo призупиняє роботу через проблеми з електроенергією
09:35 - Дизельні бестселери: які моделі найчастіше купували українці торік
09:35 - Дизельні бестселери: які моделі найчастіше купували українці торік
09:22 - Ворог атакував промислову інфраструктуру на Одещині
09:00 - Дизель-харчування. Як кафе і ресторани виживають на генераторах
08:55 - В кількох регіонах ввели аварійні відключення світла
08:30 - Чому хейтять підприємниць
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - Шмигаль повідомив, коли тепло почне повертатись в оселі киян
21:35 - В Києві повністю відновили водопостачання після ворожої атаки
21:00 - Новини 20 січня: енергетична криза у Києві, призначення Кубракова
20:45 - Кривий Ріг, Херсон та Запоріжжя передадуть Києву когенераційне обладнання
20:44 - Відбудова для України – це інтеграція в архітектуру промислової безпеки трансатлантичного альянсу, – Олексій Соболев
20:16 - Нідерланди виділять додаткові 23 мільйони євро для енергетики України
20:10 - В Києві понад мільйон споживачів без електрики – Зеленський
19:55 - 21 січня графіки відключення світла діятимуть по всій Україні
19:21 - Зліт золота приніс московія суму, майже еквівалентну замороженим у ЄС активи
18:55 - В деяких областях України аварійні відключення електрики "досить жорсткі" – Укренерго
18:49 - Міненерго призначило виконуючого обов’язки глави "Оператора ринку"
18:43 - Мита Трампа почали підвищувати ціни в США – СЕО Amazon
18:23 - Агросем розпочав партнерство з BBLeap для надточного обприскування: економія агрохімії до 35%
18:10 - Нідерланди продовжують підтримку українського енергетичного сектору, – Денис Шмигаль
18:06 - Офіційний курс євро до гривні встановить історичний рекорд
18:00 - Україна отримала від Азербайджану енергетичне обладнання на мільйон доларів
17:45 - Засідання Комісії
17:43 - Кубраков радитиме Зеленському щодо інфраструктури та взаємодії з громадами
17:33 - В Україні зросло виробництво ліфтів: що допомогло
17:18 - Перелік страховиків, які мають право на страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою


Більше новин