Київ, Дніпропетровщина та Харківщина – лідери за кількістю виробників у «Національному кешбеку»

14.02.2025 14:00 | Міністерство економіки України

За шість місяців від запуску до програми «Національний кешбек» долучилося понад 1 700 виробників. Найактивніше в програмі реєструються виробники Києва, Дніпропетровщини та Харківщини. Попри складні умови, Харківщина посідає третє місце за кількістю зареєстрованих у програмі виробників, що демонструє стійкість і прагнення місцевого бізнесу працювати та підтримувати економіку.
В десятці найактивніших за кількістю виробників: 
Київ — 375 виробників   Дніпропетровська обл. – 180   Харківська обл. – 156   Київська обл. – 137   Львівська обл. – 137   Одеська обл. – 88   Полтавська обл. – 72   Вінницька обл. – 58   Черкаська обл. – 56   Тернопільська обл. – 52     «Програма «Національний кешбек» створює додаткові можливості для українських виробників. Понад 5 мільйонів користувачів, які долучилися до програми, обирають українські товари. Компенсація 10% вартості, яку надає держава, робить українську продукцію конкурентнішою, а самі виробники отримують підвищення впізнаваності бренду та додатковий попит на їх продукцію», — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка України — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.
Зареєстровані в програмі виробники пропонують широку номенклатуру споживчих товарів:
продукти та напої одяг та взуття косметичні вироби побутову хімію будівельні матеріали ліки та медичні вироби домашній текстиль інструменти сантехніку електроприлади товари для дому меблі товари для тварин книжки товари для дітей вироби з кераміки Загалом кешбек доступний на 365 тис. споживчих товарів українського виробництва.   
До програми може долучитися будь-який виробник споживчих товарів, окрім підакцизних. Основна вимога — виробничі потужності мають бути розташовані на території України, а товар повинен мати унікальний штрихкод.
Програма працює виключно з продавцями на загальній системі оподаткування, що дозволяє спрямовувати кошти в найбільш легальний сегмент економіки. Це забезпечує більший обсяг податкових надходжень до бюджету країни. 
Інформація про те, як бізнесу та споживачам долучитися до програми, — на сайті. 
Довідково 
«Національний кешбек» — це програма підтримки громадян, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Кешбек 10% надається за умови купівлі товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі. Максимальна сума кешбеку — 3 тис. грн на місяць.
Кошти можна витратити на послуги, благодійність, донати ЗСУ, військові облігації, українські книжки та ліки, зареєстровані в програмі.
Програма «Національний кешбек» реалізується Міністерством економіки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком, Кабінетом Міністрів України, Державною податковою службою та іншими партнерами. Технологічну підтримку забезпечує міжнародна платіжна система Mastercard, а операційним партнером є Visa.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures market trade,
Bets on prices yet to come,
Risk and reward weighed.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - Нафта відреагувала на навчання флоту Ірану напередодні ядерних переговорів зі США
08:30 - ШІ після хайпу: що залишиться в економіці
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.02.2026
05:00 - Військовий мобільний оператор. Чому держава створює окремий зв’язок для ЗСУ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:43 - Денис Шмигаль зустрівся з Генсеком Ради Європи Аленом Берсе
21:00 - Новини 16 лютого: підозра Галущенку, енеогопідтримка для будинків та рекордий експорт російської нафти до КНР
20:40 - Угорщина просить Хорватію пропустити нафту московія після зупинки через Україну
20:20 - Податківці розповіли, як саме виявляють "дроблення" бізнесу
19:42 - В Міненерго відбулось чергове засідання ЕнергоШтабу
19:42 - У Херсоні перевірили будівництво "підземних шкіл": усі з порушеннями
19:42 - "Якби захотів – втік": Галущенко пояснив, чому його затримали саме при перетині кордону
19:33 - Галущенко намагався оскаржити "незаконне затримання" – суд залишив його під вартою
19:20 - В Україні 17 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:15 - Перебої зі світлом та морози скоротили потік відвідувачів у ТРЦ – голова УРТЦ
19:12 - У Києві знесуть автомийку та шиномонтаж через близькість до річки Либідь
19:01 - Zara закрилась у ТРЦ Дніпра: що стало причиною
18:50 - Внутрішній ринок електрокарів: які моделі найчастіше купують в Україні
18:35 - "Зроблено в Україні": уряд розподілив 5,6 мільярда гривень на підтримку бізнеса
18:35 - Олексій Соболев: Уряд розпочав фінансування програм «Зроблено в Україні» у 2026 році
18:20 - Індія заарештувала танкери Ірану, які перебувають під санкціями США
18:05 - Денис Шмигаль провів зустріч із сенаторами США Річардом Блюменталем та Шелдоном Вайтгаусом
18:00 - Ігор Зубович: збереження біорізноманіття — стратегічний пріоритет України на шляху до ЄС
17:57 - БЕБ заявляє, що змінює модель роботи
17:50 - В Києві ще 100 будинків лишаються без опалення після атаки 12 лютого
17:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 17 лютого
17:30 - Уряд розширив програми підтримки енергетичної стійкості житлового сектору
17:20 - Уряд змінив розмір "Національного кешбеку" за купівлю українських товарів
17:10 - Уряд розширює програми енеогопідтримки для будинків – Свириденко
17:10 - Онлайн-продавці зможуть автоматично видавати чеки покупцям під час післяплати


Більше новин