Кредитування енергетики: яку загальну суму банки надали бізнесу

13.02.2025 18:19 | Економічна правда

В Україні з 1 червня 2024 року до 2 лютого 2025 року банки розпочали фінансування проєктів відновлення енергетичної інфраструктури на суму 13,2 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Національного банку України. Зазначається, що за вказаний період банки отримали 3685 заявок від бізнесу на загальну суму 75 млрд грн. За даними НБУ, обсяг валового портфеля кредитів на енергетичні потреби юридичних осіб з урахуванням погашення станом на початок лютого становить 7,1 млрд грн. Нацбанк повідомляє, що за січень: отримано 190 заявок від бізнесу на суму 2,1 млрд грн; схвалено 70 заявок на суму 2,2 млрд грн; надано 125 кредитів загальним обсягом 2,7 млрд грн. "Загальна профінансована з червня потужність генерації за наданими бізнесу позиками становить понад 530 мВт.
Найбільші обсяги коштів виділено на придбання та монтаж газопоршневих когенераційних установок (215 мВт), побудову СЕС (151 мВт), купівлю дизельних та бензинових генераторів (122 мВт).
Проєкти фінансуються у 21 області країни", – йдеться в повідомленні. Щодо кредитування населення, то упродовж січня громадянам надано 438 кредитів на енергетичні потреби на суму 74 млн грн, а загалом із червня – 5708 кредитів на суму 731 млн грн.
Обсяг валового портфеля кредитів фізичним особам на зазначені цілі з урахуванням погашення становить 624 млн грн. Читайте також: Кредит на сонячні панелі та генератори: які програми для бізнесу та громадян пропонує уряд Нагадаємо: 17 найбільших банків України під час Банківського форуму "Економічної правди" підписали меморандум про пільгове кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

16:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 29.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.04.2026
15:11 - Міжнародний реєстр збитків відкриває нові категорії подачі заявок для бізнесу
15:01 - НКЦПФР та AMF посилюють співпрацю у сфері нагляду та захисту інвесторів
15:00 - Міністерство енергетики підбиває підсумки перших 100 днів роботи нової команди
14:55 - Європейці судновласники скорочують перевезення російських нафтопродуктів – ЗМІ
14:45 - Прокуратура ініціює арешт російського судна з викраденим українським зерном в Ізраїлі
14:30 - 976 років за ґратами. Кого і як карає антикорупційна вертикаль
14:30 - Світові ціни на сільськогосподарські продукти досягли дворічного максимуму: причини
14:26 - Рада підтримала законопроєкт про "зелену" енергетику
14:00 - Денис Шмигаль: підготовка до наступної зими є одним із ключових пріоритетів у зміцненні енергетичної стійкості України
13:59 - Будівництво на території найстарішої лікарні Києва: прокуратура оскаржує інвестдоговір
13:41 - "Київміськбуд" оновив наглядову раду
13:40 - СБУ уразила нафтоперекачувальну станцію біля Пермі в московії
13:35 - Азійські виробники чіпів "підігріли" акції на ринках, що розвиваються – ЗМІ
13:30 - Рада розморозила проєкт Музею Революції Гідності після 8 років простою
13:06 - Нетиповий бізнес: як цифрові сервіси допомогли продавцям саун і камінів переформатуватися з війною
12:59 - БЕБ оголосило конкурси на сотні вакансій: обіцяє стажування для студентів
12:49 - Оборудки на закупівлі РЕБ та дронів для ЗСУ: справу передали до суду
12:35 - У І кварталі року суд визнав необґрунтованими активи на 36 мільйонів гривень
12:30 - Чому старі підходи до відновлення ведуть у глухий кут
12:29 - Розвиток ринків капіталу та міжнародна інтеграція: НКЦПФР провела зустріч із Посольством Великої Британії
12:20 - Війна в Ірані відроджує сомалійських піратів
12:13 - Київстар надає можливість користуватися екосистемою Мрія без списання мегабайтів
12:11 - Брак грошей: у Бєлгородській області московія перестали виплачувати компенсації за обстріли
12:05 - Дві дочірні компанії ДТЕК змінюють правову форму: що це означає
11:55 - Уряд заявив, що знайшов спосіб обмежити маніпуляції у будівельних кошторисах
11:21 - Харківська ОДА розірвала договір на укриття за 132 мільйони
11:18 - Квартальний прибуток Приватбанку зріс на 17%
10:55 - Правозахисники просять Трампа ввести нові мита


Більше новин