Коли запрацює аеропорт в Одесі: відповідь директора

13.02.2025 18:55 | Економічна правда

Одеський аеропорт буде готовий відновити роботу через 114 днів після припинення бойових дій. Про це сказав очільник аеропорту Володимир Семенченко, пише видання "Думська". Він зазначив, що адміністрація аеропорту розробила детальний план ліквідації наслідків ворожих прильотів і визначила терміни відновлення інфраструктури.
За його словами, найімовірніше, Одеський аеропорт відкриється третім, після Києва і Львова. "У нас є фахівці, які підтримують аеродромне обладнання в робочому стані, але для нормальної роботи аеропорту в нас зараз недостатньо людей.
Треба повернути колишніх працівників і оновити тренінги з персоналу", — наголосив Семенченко. На його думку, ще один фактор, який перешкоджає оперативному відновленню роботи — стан інструментальних систем посадки. "Усім українським аеропортам треба буде провести перевірку наземних систем навігації — це калібрування приладів, точність заходу на посадку тощо.
Це займе щонайменше місяць незалежно від того, чи готовий сьогодні аеропорт з точки зору наявності персоналу", — зазначив Семенченко. Нагадаємо: Заступник голови Офісу президента Віктор Микита вважає, що найбезпечнішим є аеропорт в Ужгороді, але остаточне рішення щодо його відкриття повинні ухвалити військові. Міжнародний аеропорт "Львів" вивчає можливість відкриття рейсів для цивільної авіації під час військового стану за умови забезпечення безпеки. Керівництво Міжнародного аеропорту (МА) "Бориспіль" в Будапешті провело перемовини з представниками європейського лоукостера Wizz Air щодо оперативного запуску авіаперевезень після відкриття повітряного простору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market
Where savers meet investors
Long-term funds are raised

- Fin.Org.UA

Новини

18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію
16:13 - Польща надала Києву 130 генераторів: Кличко розповів деталі
16:02 - Після реформи пенсіонерам не платитимуть менше 6 тисяч – Улютін
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Денис Шмигаль: Незалежність від російських енергоресурсів - це насамперед про безпечну та сильну Європу
15:43 - Компанія Henkel збільшила фінансування гуманітарних зимових проєктів в Україні до 200 тисяч євро
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
15:30 - Найпопулярніша сільгосптехніка: скільки коштують трактори, комбайни, сівалки в Україні
15:24 - У Києві понад 1200 багатоповерхівок без тепла – Зеленський


Більше новин