"Сенс Банк" замовив обслуговування офісу, постраждалого від ракети

13.02.2025 14:46 | Економічна правда

АТ "Сенс Банк" (націоналізований колишній "Альфа-Банк Україна") 25 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Будстар Груп" про обслуговування свого головного офісу на 54,71 млн грн. Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Прозорро". На 2025-2026 роки замовили регламентні роботи з комплексного технічного обслуговування інженерних та енергосистем багатофункціонального комплексу з офісними приміщеннями БЦ "Торонто" головного офісу банку.
Вартість за місяць становить 2,28 млн грн. Йдеться про офісну підтримку, адміністрування договорів з постачальниками послуг та у спільному використанні співвласників та орендарів, обслуговування газового господарства, дизель-генераторних установок, диспетчеризації, енергетичних систем, ліфтів, пожежної автоматики, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, теплопостачання та опалення. Вартість включає витратні матеріали: дрібні запчастини, лампочки, канцтовари тощо. Послуги оплачуватимуть щомісяця за десять банківських днів після отримання рахунку. Видання зазначає, що анонімна фірма зауважила, що в тендерній документації відсутнє технічне завдання.
Але замовник відповів, що там є така умова: через наявність інформації з обмеженим доступом отримання повного технічного завдання після підписання договору конфіденційності. Єдиним конкурентом на спрощеній закупівлі було ТОВ "СК СТС-Київ" Василя Ювка. Київська "Будстар Груп" Віктора Андрусенка займається комплексним обслуговуванням об’єктів. Нагадаємо: Будівля центрального офісу державного «Sense Bank» постраждала внаслідок ракетної атаки московії 20 грудня 2024 року.
Тоді банк написав, що продовжує працювати в штатному режимі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Безпечно вшанувати память рідних: ЦГР сформував список кладовищ, які перетинаються із забрудненими та імовірно забрудненими територіями
16:30 - Як формувати репутацію при виході на міжнародні ринки
16:21 - Ключові рішення НКЦПФР від 16.04.2026
16:18 - Свириденко назвала ключовий пріоритет у співпраці з Європейським інвестбанком


Більше новин