Німеччина знову бере під контроль активи "Роснєфті": угода з Катаром відкладається

13.02.2025 16:27 | Економічна правда

Німеччина продовжить тимчасове управління дочірніми компаніями "Роснєфті", оскільки їхній продаж Катару поки що не відбувся. Про це повідомляє Bloomberg. Представник Міністерства економіки Німеччини підтвердив, що уряд готується до чергового продовження контролю.
Це пов"язано з тим, що суверенний фонд Катару Qatar Investment Authority (QIA), який уже володіє 19% "Роснєфті", досі не завершив угоду."Щодо Rosneft Deutschland, я очікую, що російські власники якнайшвидше завершать процес продажу", – заявив парламентський держсекретар Міністерства економіки Німеччини Міхаель Келлнер після зустрічі зі стейкхолдерами у Шведті. Зазначається, що процес затягується через побоювання катарських інвесторів щодо економічної ситуації в Німеччині та інвестиційного клімату після виборів.
Уряд запевняє, що політичних перешкод для угоди немає. Німецькі активи "Роснєфті" включають частки в трьох нафтопереробних заводах, серед яких PCK Raffinerie GmbH у Шведті.
Завод ще два роки тому припинив отримувати російську нафту і досі працює не на повну потужність. Наразі тимчасове управління продовжуватиметься щонайменше до вересня.
Представник Міністерства економіки Німеччини наголосив, що уряд не є стороною контракту і не бере участі в переговорах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide
Chaos in the financial world
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами
14:45 - Скандальний конкурс на посаду гендиректора Оператора ГТС оголосили наново
14:45 - Митниця фіксує значне збільшення платежів: яка статистика за півріччя
14:21 - Україна та Іспанія домовилися про новий етап співпраці: європейський досвід для розвитку ринку капіталу та відбудови країни
14:15 - ФОПи зможуть платити податки прямо зі смартфона: у застосунок ПриватБанку додали функцію
13:58 - Російський розробник держмесенджера Max потрапив під санкції ЄС
13:35 - В Україні пройшли перші довгострокові аукціони з продажу електрики: які результати
13:30 - Реформа системи ПМД необхідна для більшої ефективності, — Ігор Безкаварайний
13:14 - Після російських атак "Кернел" призупинив роботу терміналів у Чорноморську
13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
13:00 - Як українська BES проєктує електричні системи для Tesla, Google та Amazon
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору
12:58 - НЕК «Укренерго» отримала від Німеччини енергетичного обладнання на 486 тисяч євро
12:58 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»
12:57 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:56 - На підставі яких документів складається податкова накладна на операції з експорту окремих видів товарів?
12:55 - Дніпропетровщина: на податковому обліку знаходиться майже 305,7 тис. платників
12:55 - Міністр закордонних справ Франції звинуватив ФСБ у кібератаці


Більше новин