Ненадійні інвестпроєкти: як захистити свої кошти?

13.02.2025 12:59 | Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Наші фахівці регулярно проводять моніторинг ненадійних інвестиційних проєктів. Це важлива складова нашої роботи, адже ми прагнемо убезпечити інвестиції українців та створити здоровий інвестиційний клімат на ринку.

Наразі у списку Комісії вже понад 400 SCAM-проєктів. Переглянути перелік можна за посиланням.

Зазвичай подібні фінпроєкти мають яскраву рекламу і пропонують низку безкоштовних бонусів, натомість приховують юридичну інформацію й не мають відповідної ліцензії. Але це далеко не усі ознаки.

Для нас важливо, щоб кожен потенційний інвестор ретельно оцінював ризики перед тим, як інвестувати. Тому ми підготували 10 основних факторів, які можуть свідчити про ненадійність інвестпроєкту. За допомогою цих правил ви можете самостійно перевірити проєкт, зберегти свої кошти та допомогти іншим не потрапити до рук шахраїв.

Зберігайте та інвестуйте безпечно!

Якщо ви маєте інформацію щодо потенційно фіктивних дій на фінансовому ринку просимо повідомляти до Комісії на еmail: md@nsssmc.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

16:08 - Нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом" присвячені Миколаївській та Одеській областям
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.06.2026
15:20 - Національний банк збільшує граничні строки розрахунків для деяких експортних операцій
15:05 - Ресурс є, збільшені виплати у ЗСУ будуть вже у червні – Зеленський
15:00 - 20 млн гектарів попри всі ризики: як завершується посівна-2026
14:39 - Уніфіковано підходи до формування обов’язкових резервів за міжбанківськими операціями репо
14:35 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" в Запоріжжі
14:16 - До кінця року Volkswagen скоротить 19 тисяч співробітників
14:00 - Уряд схвалив Стратегію розвитку промисловості на основі критичних корисних копалин до 2056 року
13:58 - Повідомлення про оприлюднення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:40 - ЄБРР та ЄС збираються профінансувати відновлення опалення у Харкові на 32 млн євро
13:30 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Андрій Журжій
13:25 - Держава стягне з посадовця Нацполіції його "автопарк"
13:00 - Україна та МОП підписали Програму гідної праці на 2026–2029 роки
13:00 - 60 000 сусідів: як за чверть століття KAN задав нові стандарти забудови в Україні
12:58 - У так званій ДНР заборонили їздити вночі на тлі ударів по логістиці регіону
12:56 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:30 - Як автоматизувати продажі
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 червня
12:05 - "Укрзалізниця" відправляє на вихідних два додаткові поїзди з Києва до Карпат
12:00 - Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств в межах «5-7-9»
11:50 - Поляки передумали обмежувати автобусний рух через пункт "Шегині–Медика"
11:40 - Депозитарій Національного банку запровадить “Кабінет клієнта” для підвищення технологічності сервісів
11:30 - Удари по енергетиці: Кулеба розповів, як змінилася тактика росіян
11:15 - Український банк відновив роботу після продажу полякам
11:00 - Національний план з енергетики та клімату до 2030 року оновлено
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах


Більше новин