До уваги платників рентної плати!

13.02.2025 11:57 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській звертає увагу, що оскільки з 01.12.2024 Законом України від 10 жовтня 2024 року № 4015-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану» установлено нові норми щодо розрахунку фактичної ціни реалізації видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) товарної продукції гірничого підприємства із гірських порід, яка класифікується за кодами 2505, 2507 00, 2517 згідно з УКТ ЗЕД, то разом з податковою декларацією з рентної плати за IV квартал 2024 року за кожним кодом 2505, 2507 00, 2517 згідно з УКТ ЗЕД подаються два окремі додатка 1:
- один додаток 1 – за період з 01.10.2024 по 30.11.2024;
- другий додаток 1 – за період з 01.12.2024 по 31.12.2024 (враховуючи нові норми розрахунку фактичної ціни реалізації, встановлені Законом України від 10 жовтня 2024 року № 4015-ІХ).

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Іран погрожує паралізувати глобальну інтернет-інфраструктуру
13:00 - Сила своїх. Як в Україні посилюють роль локальних організацій і чому це важливо під час війни
12:59 - АРМА почало шукати управителя для виробника "Моршинської" та "Миргородської": нові правила
12:57 - Конструктивний діалог із бізнесом: відбулася зустріч із керівниками підприємств України, які беруть участь в опитуваннях НБУ
12:45 - У Києві суд зобов’язав прибрати велику автостоянку по вулиці Бальзака
12:35 - Судно під прапором Панами зазнало пошкоджень внаслідок атаки московія
12:30 - Як будується стійкість: уроки бізнесу
12:15 - Індія має альтернативу нафті московія, яка знову під санкціями США – ЗМІ
12:11 - "Брак кадрів" оновив рекорд в опитуванні ІЕД менеджерів промислових підприємств
12:00 - НПЗ Китаю занепадають через війну в Ірані, мають найнижчі обсяги з 2022 року – ЗМІ
11:45 - Ворожі БпЛА атакували два судна на шляху до портів Великої Одеси
11:40 - У Києві оновили таблички паркування після зміни тарифів: скільки це коштувало місту
11:32 - "Укрпошта" завершила чотири місяці року з прибутком
11:21 - московія атакувала об’єкти "Нафтогазу" на Дніпропетровщині: є травмовані, знищено АЗС
10:55 - НАКАЗ Мінекономіки від 14 травня 2026 року № 5889 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
10:53 - Помер нардеп і колишній міністр економічного розвитку Кубів
10:50 - Американці переплатили 41,5 млрд доларів за пальне через війну в Ірані
10:41 - Наслідки атак московія на енергетику: нові знеструмлення, двоє енергетиків отримали поранення
10:29 - Які обов’язкові реквізити повинні мати первинні документи, що підтверджують витрати ФОП на загальній системі оподаткування?
10:28 - Чи існує обмеження програмного забезпечення по кількості рядків у таблиці даних платника податку на додану вартість?
10:26 - Договір про спільну діяльність без створення юридичної особи: в який термін уповноважена особа подає заяву за ф. № 1-ОПП для взяття на облік?
10:25 - Юридична особа набула права власності на земельну ділянку із земель державної або комунальної власності: з якої дати необхідно сплачувати земельний податок?
10:23 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
10:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:22 - Чи переноситься термін подання звіту про нарахування, обчислення та сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю, якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день?
10:21 - "Укрзалізниця" коригує рух поїздів після масованого обстрілу Дніпропетровщини
10:19 - Щодо повідомлення податкових органів про зберігання пального платниками, які мають право на зберігання пального без отримання відповідної ліцензії
10:18 - Особливості визначення дати податкових зобов’язань та податкового кредиту у комітента при здійсненні операцій з імпорту товарів за договором комісії за певних умов
10:16 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:15 - Несплата (несвоєчасна сплата) внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю та неподання (несвоєчасне подання) звітності про нарахування внеску: відповідальність


Більше новин