Японія добивається скасування мит Трампа на свою сталь і алюміній

12.02.2025 13:21 | Економічна правда

Японія офіційно звернулася до адміністрації президента США Дональда Трампа з проханням виключити японські компанії з-під дії нових мит на сталь та алюміній. Про це пише Bloomberg. Міністр фінансів Кацунобу Като та головний секретар кабінету міністрів Йосімаса Хаяші підтвердили, що це питання є для Токіо пріоритетним.
Хаяші заявив, що запит було передано через японське посольство у Вашингтоні. Водночас японський уряд консультує національні компанії щодо нової митної політики США.
Для цього діє спеціальна консультаційна служба при Японській організації зовнішньої торгівлі. "Ми продовжимо ретельно вивчати вплив на японські компанії та вживатимемо необхідних заходів", - сказав міністр торгівлі Йодзі Муто. У 2024 році Японія експортувала до США 1,1 мільйона тонн сталі на суму 2 млрд дол і 74 565 тонн кольорових металів на суму 1,2 млрд дол, включаючи алюміній.
Це склало 1,4% та 0,8% від загального експорту до США, відповідно. Голова Банку Японії Кадзуо Уеда, також виступаючи в парламенті, сказав, що наразі важко оцінити потенційний вплив економічної політики США. Нагадаємо: Президент США Дональд Трамп оголосив про запровадження 25% мита на імпорт сталі та алюмінію без винятків для жодної країни. Перша віцепрем"єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що Україна продовжить активну роботу з партнерами для того, щоб знайти оптимальне для металургійної галузі рішення до початку дії запроваджених США мит.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks up and down swing,
Money flows in and out quick,
Market chaos reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - Темна сторона українського продуктового IT. Що стоїть за позовом FTC проти Genesis
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 22.06.2026
18:22 - Таємниці Мошногір’я: легенди та маловідомі факти про регіон
18:00 - У Бразилії хакер зламав систему оповіщення громадян
17:35 - Суд зобов'язав фірму заплатити збитки за неякісний ремонт мосту на Дніпропетровщині
17:05 - За тиждень Нацбанк продав 1,4 мільярда доларів
16:14 - Суд зобов'язав московія заплатити українській агрокомпанії 1,2 мільярда
15:31 - В Албанії десятки тисяч протестували через курорт пов’язаний з Кушнером
14:35 - Щотижневий дайджест
14:32 - московіяни зруйнували заправку WOG у Запоріжжі
13:35 - Швейцарці, найімовірніше, проголосують за рішення, що збереже санкції проти московія
12:25 - Крим частково залишився без світла
11:35 - Танкери проходять Ормузьку протоку попри заяви Ірану про блокування
10:30 - У Криму заборонили продаж бензину усім, крім окупаційної влади
10:00 - У Сумах після атак ворога пошкоджено пошту та АЗС
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:33 - 20-й блекаут: через російські атаки ЗАЕС знову втратила зовнішнє електропостачання
18:00 - Ірак доручив родовищам збільшити видобуток нафти після угоди між США та Іраном
17:04 - Співзасновник розробника ігор Ubisoft загинув у авіакатастрофі
16:30 - Іран знову закрив Ормузьку протоку
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
14:57 - У Тверській області московія обмежили продаж бензину
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною


Більше новин