Уряд виділяє 8 млрд грн на будівництво магістральних водогонів на Миколаївщині та 1 млрд грн на ЖКГ Харкову, — Денис Шмигаль

07.02.2025 16:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд затвердив порядок та умови надання субвенції для бюджету Харкова на аварійно-відновлювальні роботи житлово-комунальної сфери.
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 7 лютого. «Відповідним рішенням Харкову буде виділено 1 млрд грн.
Кошти допоможуть місту провести найбільш нагальні роботи, пов’язані з водо- й теплопостачанням, а також водовідведенням», — зазначив Денис Шмигаль. Він підкреслив, що зазначений ресурс повинен бути використаним до кінця року. «Тобто, йдеться про найважливіші потреби міста тут і зараз.
Ці кошти є частиною нашої спеціальної допомоги для регіону», — наголосив Прем’єр-міністр і нагадав, що для якісної підготовки до опалювального сезону торік Уряд виділив для Харківської області 2,4 млрд грн та ще близько 2 млрд грн Харкову. Крім того, Уряд ухвалив постанову щодо будівництва магістральних водогонів у Миколаївській області. «російські терористи зруйнували спочатку водогін Дніпро-Миколаїв, а потім підірвали Каховську ГЕС, і тим самим позбавили місто доступу до питної води.
На доручення Президента України Уряд цього року виділяє 8 млрд грн на будівництво магістральних водогонів на Миколаївщині.
І сьогодні затверджуємо порядок використання цих коштів», — повідомив Денис Шмигаль. За його словами, проект передбачає будівництво трьох ділянок водозабору з річки Південний Буг. «Ухвалюємо необхідні рішення, аби прискорити виконання всіх робіт та мінімізуємо ризики їх несвоєчасного завершення.
Завдання перед відповідальними відомствами — завершити роботи в максимально стислі терміни, аби Миколаїв знову мав стабільне водопостачання», — зазначив Глава Уряду. Денис Шмигаль наголосив, що Уряд приділяє значну увагу фінансовій та соціальній підтримці розвитку громад та регіонів.
Зокрема, цього року ресурс місцевих бюджетів зросте на 15% порівняно з 2024 роком. «Мова йде про загальну суму 328 млрд грн.
Основний приріст забезпечать надходження від ПДФО, а також дотації та субвенції Уряду», — підкреслив він. Прем’єр-міністр повідомив, що майже 12 млрд грн додаткової освітньої субвенції буде перераховано для виплати «Вчительської доплати», 36,5 млрд грн додаткової дотації направлено на підтримку деокупованих територій, більш ніж 12 млрд грн — спрямовано на різні програми розвитку територій. «Громади матимуть достатньо коштів, аби профінансувати всі найважливіші потреби.
У січні цього року Уряд уже перерахував 12,5 млрд грн в місцеві бюджети.
Особлива увага та підтримка приділяється деокупованим та прифронтовим громадам», — зазначив він.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестуй у розвиток,
Українського ринку знай,
Ти допоможеш йому.

- Fin.Org.UA

Новини

14:00 - Туреччина перевірить найбільші соцмережі на предмет захисту дітей
13:10 - Фіцо погрожує зупинити експорт електрики, якщо Україна не відновить поставки нафти в Словаччину
11:55 - Генераторний попит: у січні імпорт бензину в Україну збільшився на 70%
10:55 - Руйнування значні: московія знову атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
10:00 - Рух потягів 21 лютого: як курсуватимуть на небезпечних ділянках
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.02.2026
07:00 - Монетизація покемонів: як блогер Логан Пол продав картку Pikachu за 16 мільйонів доларів
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн
17:55 - Нацбанк показав, яким буде курс долара і євро після вихідних
17:46 - У разі відмови заявку на "СвітлоДім" можна подати повторно – Мінрозвитку
17:25 - Молдова обмежила імпорт українського м'яса птиці – бізнес вимагає відповіді
17:20 - ОВА готують регіональні плани енергостійкості: ключові елементи
17:10 - Верховний суд США скасував глобальні мита Трампа


Більше новин