Андрій Сибіга обговорив з головою військового комітету НАТО подальшу стійку та довгострокову підтримку України з боку держав-членів Альянсу

07.02.2025 21:37 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У п’ятницю, 7 лютого, Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга привітав у Києві новопризначеного голову військового комітету НАТО адмірала Джузеппе Каво Драгоне.
Міністр висловив адміралові вдячність за візит, який став його першою закордонною поїздкою після призначення на посаду минулого місяця. Сторони провели переговори щодо подальшої військової допомоги для України, зміцнення обороноздатності та стійкості нашої держави, шляхів досягнення всеосяжного, справедливого та стійкого миру. Глава МЗС поінформував щодо актуальної ситуації на полі бою та пріоритетних потреб українських воїнів: посилення спроможностей протиповітряної оборони, бойової авіації, далекобійних ракет, артилерійських боєприпасів, інвестицій в українське виробництво зброї, зокрема дронів і передових технологій. Міністр підкреслив, що росія не змогла за весь цей час досягти жодної стратегічної цілі.
Натомість Україна неодноразово доводила за роки повномасштабної війни, що здатна досягати успіхів на полі бою за наявності необхідних спроможностей. “Посилюючи нашу державу, союзники посилюють і самих себе.
Адже безпека України та безпека євроатлантичного простору неподільні.
І саме тут, на полі бою в Україні, вирішується його майбутнє.
Тому зараз необхідні сильні рішення союзників.
І ми маємо чіткі рецепти досягнення миру завдяки силі, збільшення економічного та військового тиску на росію, посилення України”, - наголосив Андрій Сибіга. Міністр окремо підкреслив, що членство України в НАТО залишається для нашої держави найбільш ефективною гарантією довгострокової безпеки та неповторення російської агресії. У свою чергу голова військового комітету НАТО запевнив, що підтримка України з боку держав-членів Альянсу залишається напохитною.
Він наголосив, що наша держава вже є невід’ємною частиною оборонної архітектури та безпеки євроатлантичного простору.
Він також позитивно оцінив проведення Україною важливих реформ сектору безпеки та оборони навіть у час повномасштабної війни. Андрій Сибіга та Джузеппе Каво Драгоне домовилися підтримувати тісний контакт і координувати зусилля зі зміцнення міжнародної підтримки України в протистоянні російській агресії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:26 - Уряд спростив механізм отримання статусу захищеного споживача для підприємств тепло та водопостачання
15:23 - Нацбанк погіршив прогноз щодо міжнародних резервів
15:13 - Держава стягне з топ-посадовця Нацполіції 8,3 мільйона гривень
15:00 - Як захистити бізнес від рейдерських атак: поради від юристів
14:46 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2025 року № 1695 «Про реалізацію експериментального проекту щодо декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі»
14:45 - На рівні вартості будинків біля Лондона чи Парижа: скільки коштує житло під Києвом
14:38 - Нацбанк погіршив прогноз щодо інфляції та ВВП
14:37 - "Ковальська" запустила на Львівщині новий завод
14:30 - Мінекономіки посилює заходи для забезпечення водного балансу придунайських озер на Одещині
14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - 150 тисяч заяв почнуть розглядати: ВР ратифікувала угоду про Компенсаційну комісію
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - Роз’яснення щодо подання експертного звіту при поданні заяви на отримання гранту
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:45 - Аналітики підрахували, скільки конфіскованих активів московія отримали нових власників
13:39 - ДБР замовило мінівен Ford у найвищій комплектації за 3,7 мільйона
13:30 - Олексій Соболев обговорив з ЄБРР можливість розширення програм підтримки для приватного сектору та страхування від воєнних ризиків
13:20 - Суборенда державних земель принесла держбюджету 1,3 мільярда гривень
13:10 - СБУ атакувала інфраструктуру одного з найбільших російських НПЗ
13:02 - Деклараційна кампанія 2026 добігає кінця!
13:00 - Які операційні системи підтримують використання програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»?
13:00 - Блекаути як тест на міцність: як Київстар витримав і що отримали абоненти
12:59 - Суб’єкт господарювання не може самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату єдиного внеску
12:50 - Бельгія зупиняє відмову від атому та викуповує свої ж АЕС у французів
12:48 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. 20-ОПП у разі зміні прізвища?
12:40 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
12:39 - Як і на підставі яких критеріїв визначатиметься, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
12:37 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО вартість дарунків працівнику та гіг-спеціалісту від резидента Дія Сіті?


Більше новин