Коломойському відмовили у зміні запобіжного заходу і залишили під вартою

07.02.2025 19:50 | Економічна правда. Публікації

Вищий антикорупційний суд відмовив у задоволенні клопотання Ігорю Коломойському щодо зміни запобіжного захисту у справі про привласнення коштів. Про це повідомляє "Суспільне". Сторона захисту Коломойського заявила про неточності в матеріалах справи та відсутність доказів збитків.
Адвокати заперечували його причетність до злочину й вимагали змінити запобіжний захід. Прокурор навів докази обвинувачення, зазначивши, що готівки не було, а експертиза підтвердила необґрунтоване збільшення активів.
Слідство вважає, що роботи, на які виділяли кошти "Укрнафти", не проводилися, а гроші переводилися на рахунок підозрюваного.
Прокурор також заявив, що ВАКС не має повноважень контролювати це провадження. Крім того, Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання щодо строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Ігоря Коломойського до 9 квітня, повідомляє "Суспільне". Суд продовжив запобіжний захід у справі про організацію замовного вбивства юриста Сергія Карпенка у 2003 році.
Прокурор долучив до справи 5 томів з допитами свідків і висновками Нагадаємо: Детективи Бюро економічної безпеки завершили досудове розслідування проти бізнесмена Ігоря Коломойського. У серпні 2024 року Ігоюр Коломойському продовжили тримання під вартою до 25 жовтня, і в одній зі справ йому змінили запобіжний захід із тримання під вартою на заставу 1,8 мільярда грн. Ігор Коломойський, колишній акціонер компанії "Укрнафта", заявив, що націоналізація акцій компанії - це перевищення повноважень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:01 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
15:58 - Київстар та "Повернись живим" масштабують Школу операторів наземних дронів "Варан"
15:38 - Уряд підготував проєкти для захисту водопостачання: Кулеба пояснив їх логіку
15:35 - Україна отримала понад мільярд доларів від Британії за рахунок активів московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.04.2026
15:21 - Минулого тижня Державна податкова служба за підтримки Мінветеранів запустила новий сервіс - податковий супровід ветеранського бізнесу
15:20 - Прокуратура вигнала орендаря приміщення університету у Києві
14:59 - Опитування Нацбанку: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют
14:55 - Половина підприємств російського концерну "Уралвагонзавод" уникає санкцій
14:50 - В Києві під час ворожої атаки зазнав пошкоджень ЖК "Сирецькі сади"
14:45 - Ще два підсанкційні супертанкери проігнорували блокаду США і пройшли через Ормуз
14:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:17 - Вперше в історії московії: голова Центробанку московія заявила про нестачу робочої сили
13:58 - Російський БпЛА поцілив у вантажне судно біля Одеси
13:50 - На Львівщині викрили незаконну масштабну схему збуту сигарет і алкоголю
13:29 - В Україні підскочили експортні ціни на яловичину: що підштовхнуло
13:25 - Виробник кросівок переорієнтувався на ШІ – акції підскочили на 400%
13:00 - У Музеї Івана Гончара відкрились виставки про Чорнобильську зону відчуження після аварії і спадщину Полісся
13:00 - Страховики готові взяти на себе соціальне страхування: як це реалізувати та чому це важливо
12:48 - Експосадовець міграційної служби не зумів приховати нелегальні доходи
12:46 - План стійкості: в уряді назвали регіони з "низькими темпами"
12:40 - Яких спеціалістів і де бронюють роботодавці
12:33 - московіяни атакували салони Mercedes, Kia, Ducati: загинули працівники "Укравто Груп"
12:30 - Архітектура безвідповідальності, або як здійснюється управління в Києві
12:22 - НКЦПФР обговорила з Віце-прем’єр-міністром адаптацію законодавства до ЄС
12:22 - московіяни пошкодили виробничий майданчик ДТЕК
12:08 - У Харкові росіяни поцілили в офісну будівлю
12:05 - Китай закликав Іран забезпечити свободу проходження Ормузької протоки


Більше новин