100 мільйонів тонн експорту: Зеленський про успіхи морського коридору

07.02.2025 18:24 | Економічна правда

Український морський коридор за півтора року роботи забезпечив перевезення 100 млн тонн вантажів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський. "100 млн т вантажів за півтора року роботи коридору перевезено.
53 країни світу в Азії, Африці, Європі та Америці охопив наш експорт", – заявив Зеленський. За його словами, попри війну та постійні атаки московії на українські порти, морський коридор продовжує працювати.
Президент наголосив, що цей результат відчутний не лише для України, а й для інших країн, які споживають продовольство. "Україна, захищаючи себе в цій війні, дбає і про глобальну продовольчу безпеку", – додав Зеленський. Нагадаємо: За 11 місяців роботи українського морського коридору, через порти Великої Одеси вдалось вивезти понад 60 млн тонн товарів. московія понад 50 разів атакувала портову інфраструктуру України за час повномасштабної війни, знищивши та пошкодивши понад 280 об’єктів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

13:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:58 - Китай перестав купувати електроенергію у московії
12:45 - TikTok посилить перевірку віку в ЄС на тлі зростання тиску регуляторів
12:40 - Шмигаль повідомив, яка в Україні ситуація із запасами пального
12:12 - Будинки з електроопаленням найближчим часом вимикати не будуть – Шмигаль
12:05 - Італія надасть Україні 80 промислових бойлерів за 1,85 мільйона євро
12:00 - Газовий гігант Ізраїлю розширять: Chevron схвалив розширення
11:59 - Об’єкти оподаткування знаходяться за межами України: особливості заповнення Повідомлення за ф. № 20-ОПП
11:57 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується ПДФО самозайнятою особою, яка отримала виплати пов’язані з тимчасовою втратою працездатності від ПФУ?
11:56 - Нецільова благодійна допомога, на яку не поширюється право отримання ПСП, надана юридичною особою своєму керівнику: що з оподаткуванням?
11:54 - Дотримання юридичними особами, ФОП та громадянами вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
11:52 - Податковий календар на 19 січня 2026 року
11:48 - Майже 599,0 млн грн – надходження від платників акцизного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році юридичні особи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили понад 41,1 млн гривень
11:36 - Шмигаль погрожує персональною відповідальністю за провали зі встановленням енергообладнання
11:35 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,1 млрд грн рентної плати
11:30 - У реєстрі боржників з’явилися перші багатомільйонні штрафи за рекламу онлайн-казино
11:26 - З 1 січня 2026 року запрацювали податкові норми щодо операцій, повʼязаних з неправомірною вигодою
11:25 - Лідери сплати податків у 2025 році: переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля
11:20 - Внаслідок ворожих атак є знеструмлення у Запорізькій та Харківській областях
11:14 - Не менше 50%: УЗ, "Нафтогаз" та "Укроборонпром" перейдуть на імпортну електроенергію
10:59 - "Ми готувалися до затримок": у Раді повідомили, коли в України закінчаться міжнародні гроші
10:50 - Шмигаль розповів, що тепер можна робити у комендантську
10:45 - Де найгірше зі світлом? Шмигаль назвав перелік регіонів України
10:40 - В Україні підскочили ціни на огірки: скільки вони коштують
10:24 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
10:22 - Про сучасні інструменти управління комплаєнс-ризиками
10:21 - Порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді
10:20 - Деякі банки України 16 січня почали продавати євро по 51 грн
10:19 - Надходження рентної плати за видобування кам’яного вугілля від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету – понад 205,6 млн гривень


Більше новин