Іноземні інвестиції в Росію впали до мінімуму за 15 років

07.02.2025 19:04 | Економічна правда

Обсяг іноземних інвестицій у московія продовжує стрімко скорочуватися і станом на жовтень 2024 року опустився до мінімуму за останні 15 років.Про це пише The Moscow Times із посиланням на дані ЦБ московія.За даними регулятора, за перші три квартали минулого року іноземні інвестори забрали з реального сектора економіки ще 44 млрд дол прямих інвестицій, а їхній загальний обсяг опустився до 235 млрд дол.У 2023 році московія втратила 80 млрд дол прямих іноземних інвестицій (ПІІ), у перший рік великої війни - 138 млрд дол.За три роки загальний обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку, який перед повномасштабним вторгненням становив майже 500 млрд дол, зменшився вдвічі - на 262 млрд дол.Хоча лідер Кремля Володимир Путін заявляв про "максимальну відкритість" для інвесторів з країн БРІКС і закликав їх вкладати в Росію капітали, припливу грошей статистика Центробанку не зафіксувала.Наприклад, влада Китаю - найбільшого торгового партнера московії, відносини з яким Путін називає "стратегічними", заборонила місцевим компаніям вкладати гроші в нафтогазовий сектор московії, відмовилася інвестувати в проект "Сила Сибіру-2" і дала вказівку автоконцернам не будувати в московія заводи.Читайте також: Все недобре.
З якою економікою московія входить у 2025 рікНагадаємо:Китай ускладнить російському бізнесу закупівлю техніки, обладнання та хімії.Китай за три квартали 2024 року вперше став основним ринком збуту російського трубопровідного газу, обігнавши Європу.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто


Більше новин