На Харківщині запрацювали нові офіси «Зроблено в Україні»

07.02.2025 14:30 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації На Харківщині запрацювали два нові регіональні офіси «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону. Офіси в Чугуєві та Новій Водолазі відкрили Міністерство економіки України спільно з програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Харківським обласним центром зайнятості, за підтримки Уряду Японії.
У новостворених офісах «Зроблено в Україні» підприємці, а також ті, хто прагне започаткувати власну справу, можуть отримати необхідну інформацію, консультації, допомогу в написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу. 
Також в офісах можна отримати консультації щодо урядових програм, які супроводжує безпосередньо Державна служба зайнятості:
гранти «Власна справа», гранти для ветеранів/ветеранок та другого з подружжя; компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю; компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб; ваучери на навчання працівників; програми навчання та перенавчання у центрах профтехосвіти; кваліфікована допомога з пошуком та підготовкою кадрів та інші.  «Офіси «Зроблено в Україні» – це важлива складова урядової політики з підтримки українських виробників. Малий і середній бізнес є основою нашої економіки та відіграє ключову роль у відновленні країни. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за суттєву підтримку українського підприємництва та офісів «Зроблено в Україні», зокрема, й на Харківщині. Завдяки спільним зусиллям, наразі в Україні працює вже 80 регіональних офісів «Зроблено в Україні». До кінця 2025 року Мінекономіки планує збільшити кількість офісів до 101. Наша мета – щоб люди в регіонах могли в одному місці отримувати необхідну інформацію, консультації та ресурси для започаткування й розвитку власного бізнесу», – заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.
«Ми послідовно підтримуємо Уряд України, вважаючи розвиток приватного сектора ключовим пріоритетом. Наш підхід поєднує в собі прямі гранти, інфраструктурні рішення та розбудову потенціалу для покращення доступу підприємців до послуг», – постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє.
«Відкриття офісів «Зроблено в Україні» в Чугуєві та Новій Водолазі – це важливий крок у підтримці місцевого бізнесу. Ми прагнемо створити умови, в яких підприємці можуть не лише вистояти в складних умовах наближеної лінії фронту, а й розвиватися, відкриваючи нові можливості для себе та своїх громад. Спільними зусиллями ми будуємо економічну стійкість регіону та країни загалом», – директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної військової адміністрації Іван Дудка.
Довідково
Регіональні офіси «Зроблено в Україні» в Харківській області обладнано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України, Державним Центром зайнятості та Центром «Розвиток КСВ» в межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії.
Офіс у Чугуєві працюватиме на базі Чугуївської філії обласного центру зайнятості за адресою: м. Чугуїв,  вул. Героїв Чорнобильців, 11. Офіс у Новій Водолазі працюватиме на базі Нововодолазької філії обласного центру зайнятості за адресою: селище Нова Водолага, вул. Григорія Донця, 16а.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Market fluctuations
Economic uncertainty
Navigating risk

- Fin.Org.UA

Новини

17:17 - Українські морпорти з початку року обробили 40 мільйонів тонн вантажів
17:05 - Долар знову наближається до 45: Нацбанк показав офіційний курс валют на 19 червня
16:50 - Місцеві бюджети отримали на 22,6% більше зборів, ніж минулого року
16:40 - московія заробила 2 мільярди нафтодоларів за 3 місяці санкційних винятків США
16:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Табу на прості фінансові рішення
16:25 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
16:20 - БЕБ викрило мережу тіньових АЗС на Дніпропетровщині
15:50 - Дефіцит кадрів в Україні досяг історичного максимуму – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.06.2026
15:30 - У Львові відкриють офіс залучення та підтримки норвезького бізнесу
15:10 - Рада розблокувала закон про зміни до бюджету-2026, проваливши шість голосувань
15:00 - Defense tech, бізнес та нова економіка України: у Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026
15:00 - "Економічна правда" відсвяткувала 20 років та нагородила 100 підприємців
14:42 - На Миколаївщині відновили систему водопостачання
14:40 - Уряд перепризначив Корікова головою Держатомрегулювання
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - NBU Leaves Its Key Policy Rate Unchanged at 15%
14:00 - Сюрпризу не сталось: НБУ зберіг облікову ставку на рівні 15%
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:50 - У Криму після ударів по інфраструктурі зупинено рух низки поїздів
13:23 - "Укрпошта" продала майже увесь "радянський автохлам": скільки заробила
13:20 - московія може підняти військові витрати на 40% попри діру в бюджеті
13:10 - Дрони паралізували Москву: в аеропортах зірвалися понад 500 рейсів
13:00 - В Карпатах ростуть Kryla: хто і навіщо будує discovery village біля Буковеля
12:50 - Саудівці провели через Ормуз найбільшу за тижні партію нафти
12:44 - Уряд дав оцінку готовності Києва до опалювального сезону
12:40 - "Київміськбуд" просить у Кличка ще три мільярди
12:35 - Саудівська Аравія хоче тримати більше нафти за кордоном після блокади Ормузу


Більше новин