Понад 2,0 млрд грн ПДВ – надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету у січні 2025 року

07.02.2025 13:52 | Fin.Org.Ua

У січні 2025 року до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 2,0 млрд грн податку на додану вартість (ПДВ). Це на понад 512,5 млн грн, або на 32,8 відс., більше ніж у січні 2024 року. Про це проінформував в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській Сергій Лисеюк.
Очільник податкової служби регіону висловив вдячність платникам за відповідальне ставлення до виконання своїх податкових обов’язків та нагадав, що з метою ефективної комунікації з бізнес-спільнотою на Дніпропетровщині розпочали роботу консультаційні центри з питань реєстрації податкових накладних, де суб’єкти господарювання зможуть отримати необхідну інформаційну підтримку. 
«Ми впроваджуємо новий підхід до взаємодії з платниками податків. Реалізація заходів у рамках Національної стратегії доходів до 2030 року, експериментального проєкту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками), ініціатива ДПС «Територія високого рівня податкової довіри» спрямовані на побудову прозорих та справедливих податкових відносин, що ґрунтуються на взаємній відкритості та довірі між платниками і державою. Мета зазначених ініціатив – підвищення рівня добровільного дотримання платниками вимог податкового законодавства», – констатував Сергій Лисеюк.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures rise and fall
Traders look to crystal balls
Predicting the trends

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 19 серпня: нове розслідування НАБУ та САП щодо корупції топпосадовців
19:30 - Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС
19:00 - Київстар представив свій перший Дитячий тариф
18:55 - Через дефіцит бензину росіяни кинулися по каністри – шукають на Wildberries
18:20 - Угорщина закрила справу щодо інкасаторів Ощадбанку: злочину не виявили
17:55 - Біосфера прибере частину товарів з асортименту після удару по складу
17:25 - Сенс банк відреагував на обшуки у головному офісі
17:20 - Мішки грошей, охорона ГУР та Давид. Що відомо про нові плівки НАБУ?
17:00 - ПУМБ до 35-річчя Незалежності презентував колекцію благодійного мерчу "Ми однієї крові"
16:55 - московія недорахувалася 15% експорту нафти через проблеми в ключовому порту на Чорному морі
16:31 - Законодавчі ініціативи, захист інвесторів та контроль за учасниками ринку: результати засідання Комісії
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 серпня
16:11 - Семенюк назвав три умови для повноцінного розвитку ринку капіталу в Україні
15:45 - Україна і Литва визначили пріоритети співпраці у сфері енергетики та створили Спільну координаційну групу енергетичного партнерства
15:45 - Путін доручив уряду московія відновити склади Wildberries
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.08.2026
15:20 - Виплати для дітей з інвалідністю зростуть: Рада ухвалила закон
15:00 - "Паперові" вівці й кози: на Одещині викрили мільйонні оборудки з дотаціями
14:25 - Американці забирають собі половину нафти з Венесуели
14:10 - Огляд банківського сектору, серпень 2026 року
14:10 - Кредитування – ключовий рушій приросту чистих активів банків понад два роки поспіль – Огляд банківського сектору
14:10 - Lending Remains Key Driver of Banks’ Net Asset Growth for over Two Straight Years – Banking Sector Review
14:08 - Уряд Молдови зустрінеться з фермерами, які проти транзиту українського зерна
13:47 - Пишний виступить перед Радою через нові "плівки" НАБУ про "Сенс Банк"
13:20 - Зв’язок під час блекаутів: уряд визначив нові вимоги для мобільних операторів
13:18 - Плівки НАБУ: голова комітету ВР хотів контролювати "Сенс банк" – Гетманцев заперечує
13:00 - Авто з-за кордону: як працює КАСКО
12:40 - Заставу за Галущенка "відмили" через "Сенс Банк" – розслідування НАБУ та САП
12:30 - Коли банк забирає актив: хто платить за помилку управління?
12:25 - На Львівщині викрили незаконне виробництво мінералки


Більше новин