Ініціатива прозорості видобувних галузей важлива для залучення інвестицій у надрокористування та відновлення України

07.02.2025 09:19 | Міністерство енергетики України

Ініціатива прозорості видобувних галузей важлива для залучення інвестицій у надрокористування та відновлення України rotai 07 лютого 2025, 09:19 Імплементація Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) є важливим інструментом для залучення інвестицій як у галузь надрокористування України, так і відновлення країни загалом.
На цьому наголосив заступник міністра енергетики України Микола Колісник під час презентації національного Звіту ІПВГ за 2023 рік.
«Імплементація ІПВГ є вкрай важливою, адже саме майбутня інтеграція і відновлення України буде багато в чому залежати від того, наскільки внутрішні умови для надрокористувачів є відкритими.
ІПВГ є важливим індикатором для майбутнього розвитку напрямку надрокористування, зокрема залучення до видобутку рідкісноземельних корисних копалин передових технологічних компаній та рішень»
, - сказав заступник міністра.
Це важливий інструмент, що дозволяє підвищити прозорість видобувних галузей і забезпечити прихід на ринок міжнародних інвесторів.
Адже надрокористування є однією з надважливих галузей економіки, це одна із структурних складових дохідної частини бюджету та основа для розвитку важкої промисловості. 
«Міжнародний секретаріат ІПВГ представлений найбільшими видобувними компаніями світу та урядами передових країн світу в надрокористуванні.
Саме тому ми зацікавлені і максимально сприяємо реалізації цієї Ініціативи, з урахуванням вимог воєнного часу»
, - зазначив  Микола Колісник.
Заступник міністра  повідомив, що Україна має значний потенціал надр, яким цікавляться потенційні інвестори, зокрема великі корпорації світового рівня.
Новини Ініціатива прозорості видобувних галузей Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 19 серпня: нове розслідування НАБУ та САП щодо корупції топпосадовців
19:30 - Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС
19:00 - Київстар представив свій перший Дитячий тариф
18:55 - Через дефіцит бензину росіяни кинулися по каністри – шукають на Wildberries
18:20 - Угорщина закрила справу щодо інкасаторів Ощадбанку: злочину не виявили
17:55 - Біосфера прибере частину товарів з асортименту після удару по складу
17:25 - Сенс банк відреагував на обшуки у головному офісі
17:20 - Мішки грошей, охорона ГУР та Давид. Що відомо про нові плівки НАБУ?
17:00 - ПУМБ до 35-річчя Незалежності презентував колекцію благодійного мерчу "Ми однієї крові"
16:55 - московія недорахувалася 15% експорту нафти через проблеми в ключовому порту на Чорному морі
16:31 - Законодавчі ініціативи, захист інвесторів та контроль за учасниками ринку: результати засідання Комісії
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 серпня
16:11 - Семенюк назвав три умови для повноцінного розвитку ринку капіталу в Україні
15:45 - Україна і Литва визначили пріоритети співпраці у сфері енергетики та створили Спільну координаційну групу енергетичного партнерства
15:45 - Путін доручив уряду московія відновити склади Wildberries
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.08.2026
15:20 - Виплати для дітей з інвалідністю зростуть: Рада ухвалила закон
15:00 - "Паперові" вівці й кози: на Одещині викрили мільйонні оборудки з дотаціями
14:25 - Американці забирають собі половину нафти з Венесуели
14:10 - Огляд банківського сектору, серпень 2026 року
14:10 - Кредитування – ключовий рушій приросту чистих активів банків понад два роки поспіль – Огляд банківського сектору
14:10 - Lending Remains Key Driver of Banks’ Net Asset Growth for over Two Straight Years – Banking Sector Review
14:08 - Уряд Молдови зустрінеться з фермерами, які проти транзиту українського зерна
13:47 - Пишний виступить перед Радою через нові "плівки" НАБУ про "Сенс Банк"
13:20 - Зв’язок під час блекаутів: уряд визначив нові вимоги для мобільних операторів
13:18 - Плівки НАБУ: голова комітету ВР хотів контролювати "Сенс банк" – Гетманцев заперечує
13:00 - Авто з-за кордону: як працює КАСКО
12:40 - Заставу за Галущенка "відмили" через "Сенс Банк" – розслідування НАБУ та САП
12:30 - Коли банк забирає актив: хто платить за помилку управління?
12:25 - На Львівщині викрили незаконне виробництво мінералки


Більше новин