Українці збільшили обсяги вкладів до банків: яка загальна сума

07.02.2025 11:08 | Економічна правда. Колонки

Загальна сума вкладів фізичних осіб, у тому числі ФОП, у банках України станом на 1 січня 2025 року склала 1 392,2 млрд грн. Про це йдеться в прес-релізі Фонду гарантування вкладів. За їхніми даними, протягом 2024 року загальний приріст вкладів громадян склав 157,4 млрд грн, з яких 110,6 млрд грн – реальне зростання (без врахування переоцінки гривневого еквіваленту валютних вкладів). Із загальної суми вкладів фізичних осіб на 1 січня 2025 року: вклади у національній валюті – 899,5 млрд грн (+103,1 млрд грн за 2024 рік); вклади в іноземній валюті – 492,7 млрд грн (+54,3 млрд грн за 2024 рік). Найбільша частка вкладників (57,9%) поклали на депозит від 10 до 20 000 грн.
При цьому найбільша сума депозитів (49%) зосереджена у вкладах понад 600 000 грн. Читайте також: Зарплати, депозити, оренда: хто і з яких доходів має сплачувати військовий збір

Додати коментар

Користувач:
email:





The euro zone struggles,
Leaders seek to find a fix,
Will it come in time?

- Fin.Org.UA

Новини

15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.06.2026
14:00 - Ухвалено регуляторний пакет для початку діяльності банку фінансової інклюзії
12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС
11:15 - Головний банк Португалії почав закривати рахунки росіян
11:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 червня
11:00 - Наглядова рада Енергоатома оголосила міжнародний конкурс на посаду Голови правління компанії
10:51 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2023 року № 632 «Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства»
10:30 - У чотирьох областях є знеструмлення після російських атак
10:10 - Найбільший оператор танкерів охолодив очікування щодо відкриття Ормуза
10:05 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:00 - Виробники агро- та лісотехніки отримали більше часу для переходу на нові процедури сертифікації
09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?


Більше новин