Герман Галущенко обговорив з міністром зовнішньої торгівлі Франції пріоритети співпраці для посилення стійкості української енергосистеми

06.02.2025 13:55 | Міністерство енергетики України

Герман Галущенко обговорив з міністром зовнішньої торгівлі Франції пріоритети співпраці для посилення стійкості української енергосистеми ludmila.petrovska 06 лютого 2025, 13:55 Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з делегацією Франції на чолі з міністром зовнішньої торгівлі та громадян Франції за кордоном Лораном Сен-Мартеном.
Участь у зустрічі також узяв Надзвичайний і повноважний посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр.
«Ми відчуваємо підтримку Франції у багатьох галузях енергетики.
Це проєкти за участі EDF та Енергоатом, а також низки інших компаній, що дає можливість  нам посилювати стійкість нашої енергосистеми і зміцнювати енергетичну безпеку України в цілому»
, - зазначив очільник Міненерго.
Герман Галущенко подякував Франції за допомогу українському енергосектору, яка надавалася з перших днів повномасштабного російського вторгнення, зокрема 37 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою понад 313,6 тонн, а саме - генератори, силові трансформатори та інше необхідне енергетичне обладнання. 
Окремо наголошувалося на важливості внеску Франції до Фонду підтримки  енергетики України у розмірі 5,7 млн євро, які спрямовуються на атомну галузь.
Представники французької сторони висловили захоплення тим, як Україні вдається утримувати стійкість енергетичної системи в умовах російських атак, і запевнили, що Франція і надалі буде надавати підтримку українському енергетичному сектору.
Обговорювалися напрямки поглиблення співпраці в атомній галузі, розбудові мереж, системи розподілу електроенергії, а також фінансові інструменти і механізми співпраці.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність

Додати коментар

Користувач:
email:





Long-term investments,
Patience and discipline pay,
Slow and steady growth.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 19 серпня: нове розслідування НАБУ та САП щодо корупції топпосадовців
19:30 - Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС
19:00 - Київстар представив свій перший Дитячий тариф
18:55 - Через дефіцит бензину росіяни кинулися по каністри – шукають на Wildberries
18:20 - Угорщина закрила справу щодо інкасаторів Ощадбанку: злочину не виявили
17:55 - Біосфера прибере частину товарів з асортименту після удару по складу
17:25 - Сенс банк відреагував на обшуки у головному офісі
17:20 - Мішки грошей, охорона ГУР та Давид. Що відомо про нові плівки НАБУ?
17:00 - ПУМБ до 35-річчя Незалежності презентував колекцію благодійного мерчу "Ми однієї крові"
16:55 - московія недорахувалася 15% експорту нафти через проблеми в ключовому порту на Чорному морі
16:31 - Законодавчі ініціативи, захист інвесторів та контроль за учасниками ринку: результати засідання Комісії
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 серпня
16:11 - Семенюк назвав три умови для повноцінного розвитку ринку капіталу в Україні
15:45 - Україна і Литва визначили пріоритети співпраці у сфері енергетики та створили Спільну координаційну групу енергетичного партнерства
15:45 - Путін доручив уряду московія відновити склади Wildberries
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.08.2026
15:20 - Виплати для дітей з інвалідністю зростуть: Рада ухвалила закон
15:00 - "Паперові" вівці й кози: на Одещині викрили мільйонні оборудки з дотаціями
14:25 - Американці забирають собі половину нафти з Венесуели
14:10 - Огляд банківського сектору, серпень 2026 року
14:10 - Кредитування – ключовий рушій приросту чистих активів банків понад два роки поспіль – Огляд банківського сектору
14:10 - Lending Remains Key Driver of Banks’ Net Asset Growth for over Two Straight Years – Banking Sector Review
14:08 - Уряд Молдови зустрінеться з фермерами, які проти транзиту українського зерна
13:47 - Пишний виступить перед Радою через нові "плівки" НАБУ про "Сенс Банк"
13:20 - Зв’язок під час блекаутів: уряд визначив нові вимоги для мобільних операторів
13:18 - Плівки НАБУ: голова комітету ВР хотів контролювати "Сенс банк" – Гетманцев заперечує
13:00 - Авто з-за кордону: як працює КАСКО
12:40 - Заставу за Галущенка "відмили" через "Сенс Банк" – розслідування НАБУ та САП
12:30 - Коли банк забирає актив: хто платить за помилку управління?
12:25 - На Львівщині викрили незаконне виробництво мінералки


Більше новин