Гетманцев вважає, що Рада є головною перепоною у легалізації порно

06.02.2025 18:50 | Економічна правда. Колонки

Голова податкового комітету ВР Данило Гетманцев зазначив, що основною перепоною у декриміналізації створення порнографічного контенту є несхильний до реформ парламент. Таку думку він висловив під час заходу "Нова економіка" від "Економічної правди" та "Межі". "Якщо говорити про ваш контент, то ми всі безперечно за те, щоб це легалізувати і ви мали право сплачувати податки, так само як і інші.
Для мене це питання закрите", - заявив він, коли відповідав на питання автора порноконтенту. "Насправді сьогодні є парламент, який не дуже схильний до реформ, не так, як на першому строку нашої каденції.
Це є певною перешкодою, щоб ми провели це через залу", - продовжив нардеп. Крім того, Гетманцев зазначив, що на сплату податків ніяк не впливає рід зайнятості людини, оскільки податкова "не аналізує і не дивиться контент", який генерують моделі. "Я б порекомендував усім, хто займається цією діяльністю подавати декларацію і сплачувати податок", - підсумував він. Читайте також: Депутати хочуть узаконити порнографію: що це дасть Pornhub, OnlyFans, Webcam: як правоохоронці заробляють на забороні порнографії в Україні Нагадаємо: 18 грудня 2024 року 350 творців контенту на OnlyFans задекларували 305,4 млн грн доходу, сплативши 59 млн грн ПДФО та військового збору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market never stops
But sometimes it crashes hard
Lessons learned, move on

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.04.2026
06:00 - Випустили пару: влада не контролює ринок вейпів, який повністю перебуває у "тіні"
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Коломойському не вдалось скасувати справу про замовне вбивство
21:00 - Новини 15 квітня: Трамп повертатиме переплати за мита, хакери атаковали Booking
20:40 - Індія відновила закупівлю газу московія попри домовленість Трампа з Моді не купувати його
20:20 - "Викрадення бронювань": Booking зазнав хакерської атаки
19:50 - У четвер світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Свириденко розповіла про роботу Американсько-українського інвестфонду
19:40 - Видобуток нафти в Нігерії досяг 1,8 млн барелів на добу
19:20 - НБУ пояснив банкам, який підхід застосовувати до клієнтів-політиків
18:47 - "Укрнафта" та "Укргазвидобування" вперше спільно пробурили газову свердловину
18:27 - Аналітики визначили основних позичальників за програмою "єОселя"
18:22 - BBC готує найбільше скорочення штату за 15 років
18:04 - Міжсекторальний напрямок
18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:56 - Моніторинг Плану України
17:55 - Збільшення інвестицій
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
17:00 - У Києві обговорили проблеми регулювання роботи бізнесу з московитськими та підсанкційними власниками
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:54 - Наказ Мінекономіки від 14.04.2026 № 4944 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:17 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 195 "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам"


Більше новин