Фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини податком на нерухоме майно майже на 23,0 млн гривень

06.02.2025 12:05 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області  повідомляє.
У січні поточного року від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло майже 23,0 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порівняно з січнем 2024 року находження виросли на понад 3,2 млн грн, або на 16,3 відсотки.
Звертаємо увагу, що об’єкти житлової нерухомості, дані про знищення яких внесені до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, враховуються при обчисленні бази оподаткування об’єктів житлової нерухомості, (їх часток), що перебувають у власності фізичної особи, при цьому податок не нараховується та не сплачується за такі об’єкти житлової нерухомості.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears tussle
Market ebbs, flows, unbridled
Chaos in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:40 - "Лікуйтесь самі", або чим обернеться відмова "Укрзалізниці" від медичного страхування працівників
16:33 - Київстар запустив Маркетплейс для бізнесу
16:30 - Анонс: НКЦПФР та НДУ презентують нову модель реєстрації випусків акцій
16:30 - Україна запустить потяг до головного туристичного міста Болгарії
16:16 - Засідання Комісії
15:55 - Працівник Бучанського РТЦК задекларував золото на 8 мільйонів та тисячі доларів і євро готівки
15:34 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
15:32 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
15:31 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.04.2026
15:29 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
15:28 - Переваги офіційної праці
15:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
15:25 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
15:23 - ДПС запроваджує новий інструмент, який допоможе бізнесу уникати блокування податкових накладних
15:20 - В кількох регіонах України застосували аварійні відключення світла
15:07 - Рада оверсайту провела періодичний огляд індикаторів грошового та валютного ринків
14:55 - В Україні повідомили про зростання приготування паски
14:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:30 - НКЦПФР додала в перелік сумнівних два інвестпроєкти
14:27 - Про затвердження листа очікувань власника державної установи «Професійні закупівлі» на 2027 рік, лист Мінекономіки від 02.04.2026 № 2803-06/30743-08
14:25 - Про затвердження листа очікувань власника державного підприємства “Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції” на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 31.03.2026 № 4478
14:15 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
14:10 - Комітет Ради підтримав проєкт про оподаткування посилок, але тільки за основу
14:00 - Правила лідерства під час кризи
13:33 - Уряд допоможе зі транспортним сполученням Молдови з Україною
13:30 - На Рівненщині ліквідували підпільний цех з обробки бурштину: вилучено каміння на 2 мільйони
13:20 - Законопроєкт про "податок на OLX" доопрацювали: податковий комітет підтримав
13:00 - Весняні тренди: як оновити гардероб і не витратити зайвого


Більше новин