Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:02 | Економічна правда
Енергетики працюють над поверненням світла киянам у Дніпровському та Дарницькому районах столиці, де подачу електроенергії довелося аварійно зупинити.
Про це інформує ДТЕК.
"Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії.
Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00", – говориться у повідомленні.
Раніше з"явилася інформація про відсутність електроенергії у Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах Києва.
Зупинився фунікулер і тролейбуси № 43 та № 50 на проспекті Соборності.
Нагадаємо:
Внаслідок російського масованого удару, станом на ранок 22 червня, є нові знеструмлення у семи областях країни.

