Прямий "Інтерсіті" між Києвом і Харковом зупинили до кінця березня

10:51 | Економічна правда

АТ "Укрзалізниця" тимчасово призупинила пряме сполучення поїздом "Інтерсіті" між Києвом та Харковом. Про це йдеться у повідомленні "Укрзалізниці". "Наразі маємо тимчасове обмеження курсування поїздів Інтерсіті на ділянці до Полтави зі стикувальними маршрутами до Харкова у спальних вагонах", – йдетсья у повідомленні "Укрзалізниці". У компанії зазначили, що останніми тижнями через обмеження енергопостачання поїзди між Харковом та Полтавою курсували з резервними тепловозами, що призводило до затримок до 3 годин. В окремі дні прибуття відбувалося вже після початку комендантської години. Наразі тривають відновлювальні роботи, а також посилені безпекові заходи для відновлення повноцінного курсування поїздів Інтерсіті. Планується, що курсування Інтерсіті до Харкова буде відновлено до кінця березня. За інформацією ЕП, пасажири, які купили квиток на "Інтерсіті" Київ-Харків отримали лист, у якому зазначено, що "У зв’язку з впливом бойових дій поїзд IC No722 Київ - Харків тимчасово курсує до станції Полтава-Південна". "Обмін квитків здійснювати не потрібно - ваш квиток залишається дійсним.
Поїзна бригада та працівники станції нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть зорієнтуватися під час пересадки. Розуміємо, що це може спричинити певні незручності, однак такі зміни є вимушеними та запроваджені для забезпечення стабільного руху поїздів", – йшлося у листі. "Звертаємо увагу на можливі незначні затримки прибуття поїзда до кінцевої станції, проходження пошкодженої ділянки здійснюється із суттєвим обмеженням швидкості", – зазначили у листі "Укрзалізниці".

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

12:32 - Минулоріч українці збільшили купівельну активність відносно 2024 року – Deloitte
12:30 - За самочинне будівництво заплатять всі платники податків?
12:16 - Графіки відключень світла вже діють по всій Україні: "Укренерго" назвало причини
12:10 - За два місяці НАЗК виявило у деклараціях порушень на 732 мільйона гривень
11:52 - За два місяці 2026 року власники нерухомості сплатили 2,3 млрд грн податку
11:50 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
11:48 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
11:48 - Чи можна довіряти Прайзмі Україна: факти та принципи роботи, які важливо знати клієнтам
11:46 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
11:45 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
11:44 - Комфортний сервіс без бар’єрів: очільник податкової служби Дніпропетровщини Юрій Павлютін відвідав ЦОПи Дніпра
11:42 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
11:39 - В Україні на чверть зросли капінвестиції: частка іноземних інвесторів - 0,1%
11:36 - У декількох областях запровадили аварійні відключення світла
11:34 - Діалог, що допомагає працювати: податківці Дніпропетровщини провели інформаційну сесію з аграріями області
11:25 - Стратегічний Резерв дозволяє накопичити енергообладнання до зими – Шмигаль
11:00 - Через хмарність в Україні зростає споживання електроенергії
10:59 - В Україні почали видавати гранти на виробниче обладнання
10:51 - Прямий "Інтерсіті" між Києвом і Харковом зупинили до кінця березня
10:40 - Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на чверть мільйона
10:28 - У Києві повернулися до графіків відключень світла
10:05 - У Ірані заявляють про атаку на АЕС, де працюють робочі "Росатому"
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 18 березня
09:46 - Ціни на нафту відреагували на домовленості Іраку та Курдистану про експорт
09:16 - Податкова медіація, виконання судових рішень, співпраця з правоохоронцями: зустріч Лесі Карнаух із Асоціацією правників України
09:15 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купували та які моделі обирали у лютому
09:14 - Україна залучила майже 200 млн євро для формування Стратегічного Резерву енергообладнання, – Денис Шмигаль
09:00 - Український оборонний стартап вийшов на американську біржу Nasdaq
08:30 - Благодійність без сірих зон
08:00 - Без світла, але з теплом. Як влада готуватиме міста до зими


Більше новин