Оператор ГТС України став членом асоціації Gas Infrastructure Europe 

26.01.2021 11:12 | Оператор ГТС України

25 січня 2021 року, м. Київ – Оператор ГТС України вступив до асоціації Gas Infrastructure Europe (Газова інфраструктура Європи). Це представницька організація європейських інституцій (Європейської Комісії, Європейського Парламенту, Ради Європейського Союзу), європейських регуляторних органів (ACER, CEER) й інших організацій та компаній, що працюють на європейському ринку газу. Асоціація об’єднує 70 компаній газової інфраструктури з 26 країн – операторів ГТС, операторів газосховищ та операторів терміналів зрідженого газу.

Згідно бачення GIE, до 2050 року газова інфраструктура буде опорою для розвитку інноваційної енергосистеми і безпечного, ефективного та сталого постачання енергії жителям континенту.

ОГТСУ поділяє це бачення і приєднався до GIE задля розвитку транскордонної торгівлі, посилення взаємодії і міжнародного співробітництва між країнами, спільних досліджень, зміцнення енергетичної безпеки та сталого розвитку ринку газу.

«Сприяння декарбонізації є невід’ємною частиною стратегії ОГТСУ. Членство в GIE дозволить ОГТСУ розширити міжнародну співпрацю, об’єднану ідеєю сталого розвитку, декарбонізації, технічних інновацій, використанні відновлюваних джерел енергії, зокрема водню. А саме ОГТСУ разом з іншими операторами ГТС Європи має бути ключем до енергетичної безпеки та гнучкості енергетичної системи усього європейського континенту», – зауважив Павел Станчак, заступник генерального директора з розвитку та трансформації ОГТСУ.

Запис Оператор ГТС України став членом асоціації Gas Infrastructure Europe  спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Commodities trade
Oil, gold, and grain prices rise
Supply and demand

- Fin.Org.UA

Новини

13:10 - Українські компанії встановили рекорд щодо кількості невиплачених зарплат
13:03 - Космічний сектор очікує зростання після рекордного 2025 року
12:55 - Тютюновий бізнес: за рік продавців оштрафували на 220,5 мільйона гривень
12:45 - Ціни на нафту знизились через спадання напруженості в Ірані
12:19 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
12:17 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло майже 9,1 млн гривень
12:17 - Стягнення підсанкційних активів: Мін’юст розповів, які справи виграв у 2025 році
12:16 - Про сучасні інструменти управління комплаєнс-ризиками
12:14 - Понад 270,5 млн грн екологічного податку спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:12 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,1 млрд грн рентної плати
12:11 - Оновлені формати Витягу про стан розрахунків: що змінилося для платників
12:08 - Майже 599,0 млн грн – надходження від платників акцизного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями
12:07 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті
12:01 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується ПДФО самозайнятою особою, яка отримала виплати пов’язані з тимчасовою втратою працездатності від ПФУ?
11:59 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році юридичні особи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили понад 41,1 млн гривень
11:46 - Деклараційна кампанія – 2026: декларування іноземних доходів
11:40 - Через обстріл московія є знеструмлення у п'яти областях України
11:38 - Мінрозвитку анонсувало зміни у сфері автотранспорту
11:32 - Інтерв’ю Андрія Пишного для інформагентства «Укрінформ» про повернення питомо української назви роздрібної монети – шаг
11:22 - ВАКС розглядає арешт майна Тимошенко
11:02 - московіяни розконсервовують 30-річні літаки через дефіцит у авіації
10:35 - Армія московія значно пошкодила енергооб'єкт ДТЕК в Одесі
10:12 - Наказ Мінекономіки від 29.12.2025 № 4198 “Про внесення змін у додаток 1 до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.01.2014 № 63
10:05 - московія атакувала Запоріжжя: можуть бути перебої з водою та електрикою
09:50 - В Україні вдвічі за рік зріс попит на китайські авто: найпопулярніші моделі
09:46 - Шмигаль доручив покращити передачу електроенергії із Заходу на Схід країни
09:15 - На кордоні з Польщею відновили оформлення вантажівок
09:12 - Сьогодні навіть без екстрених відключень знеструмлення можуть тривати понад 16 годин – Yasno
09:07 - Повідомлення про учасника індустріального парку "КИТ"
08:50 - У деяких регіонах запровадили аварійні відключення світла


Більше новин