Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

25.01.2021 21:36 | Міністерство інфраструктури України

«Про затвердження Змін до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 червня 2010 року № 340»25 Січня 2021, 17:06Наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 червня 2010 року № 340» (далі - наказ) розроблений на виконання Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1106.
Метою прийняття наказу є підвищення рівня безпеки руху та перевезень автомобільним транспортом, наближення українського законодавства до європейського, покращення умов праці водіїв.
Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань слід надсилати на адресу: panchyshyn@mtu.gov.ua, Директорат з безпеки на транспорті Мінінфраструктури, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14.
 
Наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 червня 2010 року № 340» 
Зміни до Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів
Додаток 4
Пояснювальна записка
Додаток до пояснювальної записки
Аналіз регуляторного впливу
Порівняльна таблиця



Додати коментар

Користувач:
email:





The euro zone struggles,
Leaders seek to find a fix,
Will it come in time?

- Fin.Org.UA

Новини

13:55 - Інвестували 12 мільйонів євро: Carlsberg запустив в Україні нову баночну лінію
13:55 - Комітет Ради позачергово розгляне проєкт про підняття зарплат поліцейським
13:38 - У Луцьку посадовця міськради викрили на хабарі
13:33 - МАГАТЕ виявило пошкоджене обладнання на Запорізькій АЕС після атаки безпілотника
13:20 - ПУМБ інвестував в створення інклюзивного бізнесу 100 млн грн
13:16 - Свириденко розкрила цьогорічні приватизаційні плани
13:00 - У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
12:58 - На аукціон виставили нове нафтогазове родовище за мільярд
12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - Стало відомо, скільки від початку року коштували московія атаки України по її НПЗ
12:30 - K-beauty як драйвер змін: як корейська косметика трансформує ринок та правила гри для ритейлерів
12:16 - Інвестиції українців у ОВДП досягли історичного максимуму
11:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 5 травня
11:46 - Global Money Week 2026 в Україні об’єднав 278 тисяч учасників серед освітян, дітей та молоді
11:35 - Ворог вдарив по порту Великої Одеси: пошкоджено цивільне судно
11:30 - Держслужбовці повністю вичерпали квоти бронювання військовозобов'язаних
11:26 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
11:23 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!
11:18 - Про заповнення заяв за ф. № 1-ОПП, ф. № 1-ОПН та ф. № 5-ОПП у паперовому вигляді, якщо платник подає їх особисто або направляє поштовим відправленням
11:13 - Щодо зарахування в ІКП від’ємного значення з ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у разі відсутності податкового боргу з ПДВ
11:12 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи з окремими кодами ЄДРПОУ!
11:11 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
11:10 - Податковий супровід для грантоотримувачів – міжвідомча взаємодія ДПС та Центру зайнятості
11:08 - Дніпропетровщина: за 4 місяці платникам податків надано 1 663 усних консультацій з питань отримання ЕДП
10:58 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
10:57 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень


Більше новин